Jump to content

Problem z aparatem oraz wysylaniem zdjec z karty pamieci przez Messengera

slajee2k91_
 Share

Recommended Posts

Witam.
Od niedawna mam telefon Xiaomi Redmi Note 2. Odkupiłem go od znajomego, i był już wgrany rom MIUIPolska. Zaktualizowałem go raz, do najnowszej wtedy dostępnej wersji, po jakimś czasie pokazał się błąd. Mianowicie nie mogłem wysyłać zdjęć znajdujących się na karcie SD przez aplikacje Messenger, wiec uznałem, ze zaktualizuje znowu, i może się naprawi, ale nic to nie dało. Tak samo nic nie daje przywracanie ustawień fabrycznych, oraz "czyszczenie" telefonu za pomocą TWRP i wgrywanie romu od nowa również przez TWRP, czyli tak jakbyśmy go aktualizowali. Dzisiaj zauważyłem tez, ze telefon ma problem z robieniem zdjec, a mianowicie gdy robię zdjęcie z włączonym HDR'em, wyskakuje mi błąd "Błąd aparatu. Nie można połączyć z aparatem" i aplikacja się zamyka. Tak samo na to nie działa nic, i nie mam już żadnego pomysłu. Jedyne co mogę podpowiedzieć, to to, ze bawiłem się Xposed, ale to działa normalnie, nie mam również wgranego żadnego modułu, który mógłby zakłócać aparat czy messengera. 
Formatowałem też kartę SD, myślałem, że to ona może być tu problemem, ale zdjęcia nie chcą się zapisać nawet gdy karty nie ma w środku, zaś sam format nic nie zmienił. Może jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Lub może jest jakiś inny sposób na zainstalowanie romu MIUIPolska na "czysty" telefon, lub może ja robię coś źle, formatując go przez TWRP?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...