Skocz do zawartości

Kasowanie aplikacji systemowych


Rambdal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Usunąłem parę apek które nie mają wpływu na stabilność systemu ale też pozmienialem nazwy folderu w data i edytowalem update script teraz nie mogę aktualizować miui da się coś na to poradzić? Próbowałem ręcznie ale te pliki w zip są chyba szyfrowane czy coś nie wiem. Pomoże ktos

Wysłane z mojego HTC Z560e przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Usunąłem parę apek które nie mają wpływu na stabilność systemu ale też pozmienialem nazwy folderu w data i edytowalem update script teraz nie mogę aktualizować miui da się coś na to poradzić? Próbowałem ręcznie ale te pliki w zip są chyba szyfrowane czy coś nie wiem. Pomoże ktos

Wysłane z mojego HTC Z560e przy użyciu Tapatalka

I właśnie dlatego usuwanie czegokolwiek z systemu przez użytkownika jest głupotą. Czemu robisz coś o czym nie masz zielonego pojęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Czy skasowanie aplikacji takich jak :

TruMedia

Płatność Miui

Miui video Player

Statystyki Miui

Zapora Miui

Chmura

Backup

Anty Spam

Wpłynie na stabilność systemu?

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Płatności i Statystyki spokojnie możesz wywalić (sam mam je wyłączone), choć może zamiast usuwać możesz je zamrozić przy pomocy TitaniumBackup, ja tak się pozbywam aplikacji, do których nie jestem pewien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam lubię odchudzać...

Można jeszcze usunąć poniższe, system działa normalnie, jak na moje potrzeby :) Usuwać pod warunkiem że korzysta się z alternatyw, lub po prostu coś jest zbędne (patrz nazwy aplikacji).

system\app\Browser.apk

system\app\BugReport.apk

system\app\ChromeBookmarksSyncAdapter.apk

system\app\CloudService.apk

system\app\DeskClock.apk

system\app\Divx.apk

system\app\Email.apk

system\app\FaceLock.apk

system\app\FmRadio.apk

system\app\MIUIStats.apk

system\app\PRUI.apk

system\app\QuickSearchBox.apk

system\app\SecLiveWallpapersPicker.apk

system\app\Stk.apk

system\app\WeatherProvider.apk

system\app\WlanTest.apk

system\app\PaymentService.apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek problem z nią na pewno jest.

Na MI3 na antyweb najczęściej jest problem, że pojawia się komunikat iż strona nie odpowiada na żądania i pytanie czy ją zamknąć. Wystarczy dać czekaj i dalej przeglądać więc nic się dalej nie dzieje. Jednak sam komunikat jest denerwujący.

Na Mi2 czasem potrafiła się zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Xiaomi może jest lepiej, ale tutaj na Gnexie to interfejs tej przeglądarki przycina, przy przełączaniu kart itd. Opera Classic o wiele lepiej działa heh.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus

Zbyt mało wolnej pamięci. Przeglądarki są bardzo pamięciożerne.

Ja i LG G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Używam Boat Browser w wersji Pro jest rewelacyjna, szybka, dobrze strony wyświetla. Ma tzw. pływające okno-taka karta na pulpicie. Tylko teraz mam problem na RR bo to okno nie chce mi się wyświetlać, w "aplikacjach" mam zaznaczone "pokaż okna pop-up" i się nie pokazuje. Na początku sie pokazywała ale jak zrestartowałem fona przestała się pokazywać... a szkoda bo fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...