Skocz do zawartości

Nagrzewanie się telefonu


kamillm

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przyjaciele z forum jak wiadomo Mi4C lubi się ładnie nagrzać podczas użytkowania czy to youtube, czy aplikacji, na telefonie zainstalowany jest soft 7.5.2.0. Czy jest jakiś soft z wyższych który eliminuje ten problem w jakimś stopniu aby telefon nie nagrzewał się tak mocno? Zimą może i fajne bo przynajmniej w nogę ciepło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na jednym z nowszych  xiaomi.eu i nie zauważyłem tego problemu. Jedynie podczas grania, co jest raczej jest normalne w telefonach, a szczególnie w tych z prockami od Qm z serii 8xx. Jedynie irytujący jest fakt, że podczas, gdy telefon jest jednocześnie pod obciążeniem i jest ładowany, wyłącza 2 ostatnie rdzenie. Wiem, że to tak ma być, ale zarzyna to wydajność i czuć to nawet podczas poruszania się po nakładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na nich już 2 miesiące i nie narzekam. Błędy bardzo rzadko. Telefon chyba tylko raz mi się zrestartował, bateria 4,5 sot wifi, sms, rozmowy, dane, gierki, jakbym nie wiedział to bym się nie poznał, że to wersja rozwojowa. (Działa stabilniej niż niejedna Xperia ;p).  Mogę się przyczepić do delikatnie opóźnionej reakcji na klawisze fizyczne, szczególnie głośności. Nie wiem czy to wina romu, czy mi4c, ale w każdym razie na Redmi 3 (stabilna) tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2016 o 10:12, kamillm napisał:

Witajcie,

Przyjaciele z forum jak wiadomo Mi4C lubi się ładnie nagrzać podczas użytkowania czy to youtube, czy aplikacji, na telefonie zainstalowany jest soft 7.5.2.0. Czy jest jakiś soft z wyższych który eliminuje ten problem w jakimś stopniu aby telefon nie nagrzewał się tak mocno? Zimą może i fajne bo przynajmniej w nogę ciepło ;]

Nigdy nie miałem problemu z nagrzewaniem na MI4C. Zazwyczaj w trakcie instalacji systemu w TWRP jest wyższa temperatura. W normalnym użytkowaniu pokazuje mi 23C na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2016 o 12:17, kamillm napisał:

Nie mam jakoś przekonania do tych rozwojowych

A ja do tych stable. Powszechnie wiadomo, że to (w zasadzie) tylko starsze wersje rozwojowe. Też mają swoje błędy i problemy. Główna róznica jest taka: jak masz problem w wersji stable, to musisz czekać ileś tam tygodni na poprawkę, a jak masz problem w wersji dev, to tydzień :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do tych stable. Powszechnie wiadomo, że to (w zasadzie) tylko starsze wersje rozwojowe. Też mają swoje błędy i problemy. Główna róznica jest taka: jak masz problem w wersji stable, to musisz czekać ileś tam tygodni na poprawkę, a jak masz problem w wersji dev, to tydzień :-)

Co tydzień masz poprawki i kolejne błędy, mi już wystarczy testowania

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...