Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI kilka pytań


sobel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zainstalowaną wersję MIUI 7.4.9.0(LHOCNDD) i chciał bym przejść na MIUI 8.0 i andka 6.0. Z tego co wyczytałem na RMN3pro jest dostępny android 6.0 a nazwa pliku  z xiaomi.eu " V8.0.5.0.LHOCNDG" sugeruje że jest to lolipop(pierwsza litera L). Tak więc pytanie do was jaka wkońcu jest to wersja android? Wgrywać normalnie przez Twrp czy ściagac miflash czy inne rzeczy? I czy przy tej aktualizacji musze robić full wipe czy starczy davic/cache?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tylko przejść na Andka 6 to możesz zainstalować china dev przez updater systemowy. Pobierz wersję dev china z 6.8.18 na telefon i zrób update z aktualizacera a potem przez OTA zaktualizujesz do najnowszej wersji. Odnośnie różnic global dev to na global nie ma chińskich dodatków.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muszateq napisał:

Po czym to rozpoznajesz?

Edit@sobel jak masz soft od sprzedawcy to miflash konieczny.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

bo takiej wersji nie było

http://en.miui.com/thread-310405-1-1.html

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sobel napisał:

Witam mam zainstalowaną wersję MIUI 7.4.9.0(LHOCNDD) i chciał bym przejść na MIUI 8.0 i andka 6.0. Z tego co wyczytałem na RMN3pro jest dostępny android 6.0 a nazwa pliku  z xiaomi.eu " V8.0.5.0.LHOCNDG" sugeruje że jest to lolipop(pierwsza litera L). Tak więc pytanie do was jaka wkońcu jest to wersja android? Wgrywać normalnie przez Twrp czy ściagac miflash czy inne rzeczy? I czy przy tej aktualizacji musze robić full wipe czy starczy davic/cache?

Witam mam takie same oprogramowanie, telefon słabo łapie zasięg czy po aktualizacji na miui8 i android 6 będzie lepiej czy nic się nie zmieni?? Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ja tego nie sprawdziłem i zasugerowałem się tylko oznaczeniem softu, które wygląda na oryginał, jakiś chińczyk ładnie to ukrył.

Edit @jacek6490 może się polepszyć a na pewno warto zmienić taki soft.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...