Jump to content

Recommended Posts

Witam. Wyczytałem z sieci, że SoC Snapdragon 800 występuje w kilku wersjach i że tylko wersja MSM8974AB (który siedzi w moim Mi-3) obsługuje 4G (LTE). Czy aby na pewno mój Mi-3 ma możliwość obsługi LTE?

"XIAOMI MI3 WCDMA Version CPU is different with the TD version, it is with the fastest Qualcomm Snapdragon 800 quad core CPU, can reach highest at 2.3GHz(Accurately is 2.26GHz). But it is with MSM8274AB, not the MSM8974AB as they announced before, XIAOMI made a explanation that they have made a mistake before. Snapdragon 800 series have 4 model: MSM8074AB, MSM8274AB, MSM8674AB and MSM8974AB, the performance of them are same except the network support, only MSM8974AB can support 4G-LTE. If you do not need 4G network, it do not have any affect for using, whether MSM8274AB or MSM8974AB are running fast, you can see it from Antutu."

Nie miał siedzieć. Xiaomi pomyliło się i ogłosili wtedy, że miałbyć tam najwyższy model MSM8974AB jednak ten okazał się być z modułem LTE.

W MI3 jest MSM8274AB bez modułu LTE. Ale nigdy w planach nie miało go być MI3. Chiny jako tako nie posiadają LTE więc nie było potrzeby by montować taki układ (i to bardzo drogi...)

Źródło? Proszę nie... Gizchina możemy nazywać co najwyżej: plotką. Źródło w żadnym wypadku. Już o nich pisałem parę razy...

Zobacz jakie bzdury pisali o MIUi v5 4.4.2 a potem te info przepisali android.com.pl.

Nie mówię, że nie będzie MI3S, bo będzie prędzej czy później (tak jak MI1S i MI2S) ale w to LTE szczerze wątpię. No i to:

Xiaomi Mi3 but will receive some under the hood updates including 3GB RAM, an 8 mega-pixel rear camera

8MP z tyłu? A to ciekawe bo MI3 ma 13MP. 3GB ramu to już prędzej bo są obecnie topowe urządzenia z 3GB RAMu np. Note 3 i jeśli Xiaomi chce konkurować "na liczby" to może dodać więcej pamięci.

Kiedyś były na gizchina fajne artykuły, z których się śmiałem i nawet zdjęcia obudowy do Tabletu Xiaomi. Jak wiadomo żadnego tabletu Xiaomi nie pokazało do tej pory.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...