Jump to content
  • 0

Telefon za około 650 zł

david0401

Question

Witam. Jestem posiadaczem leciwej Xperi S i dochodzę powoli do wniosku że pora na zmiany :). Budżet jaki posiadam na nowy telefon to około 650 zł. Zastanawiałem się główne nad Xiaomi mi4. Czy telefon ten nadal jest godzien uwagi ? Czy może w tej cenie znajdę coś lepszego? Jestem także zainteresowany Meizu m3 note. Który z tych telefonów jest według was lepszy ? Z góry dziękuje za pomoc :) 

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Tak jak kolega napisał, nawet nie wiadomo jakiej wielkości ekran chcesz. Mi4 to ciągle fajny, 5 calowy telefon. Kupi go poniżej 500zl. Za 650 można kupić coś ciut lepszego, a na pewno nowszego

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

• 0
Telefonu będę używał głownie do internetu, Fb, messenger. W gry nie gram, robię dużo zdjęć. Zależy mi też na dobrym wykonaniu telefonu. Co do ekranu to 5,5 cala mi nie przeszkadza

Jak nie przeszkadza to bierz redmi note 3 pro

• 0
3 godziny temu, tpawel napisał:

Jak nie przeszkadza to bierz redmi note 3 pro

telefon chciałem kupić w Technosie, ponieważ zależny mi na gwarancji realizowanej w Polsce, w tej cenie redmi note 3 pro raczej nie dostane :/ 

• 0
5 godzin temu, tpawel napisał:

Gwarancję realizowaną w EU dostaniesz na Aliexpress za dodatkową opłatą 10$, albo w IBG w cenie. W technosie nie kupi nawet 2/16?

w technosie redmi note 3 pro stoi po 729 zł :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...