Jump to content

Problem z panelem przełączników

Recommended Posts

Wersja MIUI: 

8.2  xiaomi.eu; 6.11.17 (rozwojowa)

Posiadany smartfon: Redmi 3

Jakim użytkownikiem jesteś? 
Początkujący

Opis znalezionego błędu
po aktualizacji ROMu występuje problem z obsługą przycisków w pasku stanu. Kiedyś można było wybrac kilka opcji jedna po drugiej (np. WI-Fi, Jasność, Bluetooth, itd.) i na końcu zamknąć panel. Teraz po wciśnięciu jednej opcji panel automatycznie się chowa. Strasznie to upierdliwe.

Edited by puder
  • 6 months later...

Hej!

Posiadam Xiaomi Mi 5S z wgranym xiaomi.eu 7.6.8 na Adndroidzie 7 Nugat. Problem jaki chciałbym zgłosić jest dość estetyczny to znaczy, ściągając pasek stanu i klikając przełącznik "Wi-Fi", "Bluetooth" i "Synchronizacja" widoczny jest lag pomiędzy naciśnięciem a aktywacją danej funki. Pamiętam że po zakupie telefonu przełącznik WiFi po naciśnięciu był natychmiastowo "zapalany" na sofcie Global. Czy ten problem jest spowodowany tym że ikonka zaświeca się wtedy dopiero kiedy dana funkcja jest aktywna czy to jakiś błąd występujący w sofcie?

Wideo pokazujące problem

Edited by ImperialBoRo

Z całym szacunkiem ale u mnie taki lag jak ty to nazwales był widoczny zarówno na globalu jak i na Eu. Nie wpływa to w żaden sposób na działanie funkcji po prostu zawiera się w momencie aktywnej funkcji WiFi czy bluetooth.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...