hemigway2510

Redmi 4 Pro - twrp

Recommended Posts

Witam

Posiadam redmi 4 pro i próbuje zainstalować Miui Polska. Nie wiem jakiego TWRP uzyc. Mógłby ktoś podesłać lub wytłumaczyć skąd wziąć odpowiedni twrp? 

Z góry dziekuje

Tym razem inny problem. "Niewłaściwa sygnatura pliku zip! Błąd instalowania pliku zip (...)" Wie ktoś co może być nie tak?

Albo "proces updater zakończony z bledem: 7 (...)" O co chodzi?

Opis z linku powyżej jednak działa!!! Edytowałem plik Wordpadem a nie Notatnikiem. Po edycji Notatnikiem telefon zaakceptował plik. 

Dwa dni walki i wreszcie się udało :)

Edited by Filippo

Jest gdzieś jakiś tutorial do wgrania tego softu i przeprowadzenia całej operacji. Chciałbym zakupić ten telefon ale narazie wszędzie w sprzedaży jest z językiem Ang/Chin

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

pobrałem już wcześniej ten TWRP, ale mam problem.Robie tak jak w linku, ładnie się wgrywa, ale przy próbie wejścia w recovery tel.wpada w loopa.Jak sobie z tym poradzić?

I rozumiem, że jest to możliwość odblokowywania telefonów przypisana do konta nie do sprzętu (bo nie widzę takiego powiązania) ?

Poprzednio miałem redmi3 i na nim miałem zgode na odblokowanie.Teraz mam redmi4, i na tym samym koncie też udało się go odblokować.

• Like 1

Generalnie utkwiłem w tym miejscu (na zdjęciu)

Żadnego potwierdzenia nie ma, że złożyłem "request"  jak wchodzę ponownie na stronę to od nowa jest wypełnianie formularza, czy wszystko jest ok ?

Bez tytułu.png

wyglada na to ze wyslali sms na nr.tel. który podałeś przy pisaniu prosby. Poczekaj jeszcze jakis czas, powinienes go dostac

I mam kolejny problem z Redmi 4.Wgrałem TWRP z linku powyżej http://en.miui.com/thread-412204-1-1.html .Wszystko się elegancko wgrało, ale nie włącza sie do recovery tylko normalnie się uruchamia.Kombinacja klawiszami te nie dziala.W żaden sposob nie moge wejść w recovery.Co robie nie tak? A bardzo zależy mi na wgraniu romu miui.polska, bo teraz jestem na oficjalnym China stable i mam tylko jezyk angielski i krzaczki chinskie.Może ktoś pomoc?

18 godzin temu, dd4422 napisał:

W żaden sposob nie moge wejść w recovery.

1. Aplikacja Updater > 3 kropki > uruchom w recovery.

2. "Tymczasowe" odpalenie twrp z konsoli fastboot.

Niestety ale te sposoby też nie działają.Na próbe wgrałem recovery z redmi 3s,Też się ładnie wgrało i można było w nie wejść, ale ze wzgledu na inny rodzaj wyświetlacza w tym modelu nie można było nic zrobic, obraz byl rozmyty i nie dzialał dotyk.Wniosek dla mnie jest taki że to cos ze samym plikiem recovery do tego modelu jest cos nie tak.

Właśnie pojawiło się w pełni działające recovery TWRP na Redmi 4.Sprawdzone i wszystko działa, wgrane miui.polska.

http://en.miui.com/thread-419470-1-1.html

Edited by dd4422
Nowa wiadomość

Kolego, nie kazdy musi wiedzieć jakie komendy trzeba wpisać w konsoli żeby czegoś nie uwalić.A w linku który podałem jest to wszystko opisane, i to byl powód że jest tak a nie inaczej.

Od siebie jeszcze dodam że po wgraniu tego twrp i pokazaniu się ekranu nowego recovery przez pare sekund ok 10-15 nic na ekranie nie bedzie można nic zrobić.\dopiero po tym czasie ukarze sie pelne menu,, ale niestety w jakimś "krzaczastym" jezyku. Wystarczy nacisnąć po prawej stronie na dole te "krzaczki" i bedzie możliwośc wyboru języka,tekze polskiego.

Edited by dd4422

Ja mam  przegladarke PaleMoon i do blokowania  uBlock Origin, i takiego problemu nie miałem.Ale nie róbmy zamieszania, ważne ze twrp jest i dziala.

Dziala.Mam od 2 dni redmi 4 i własnie robilem go tym twrp. Wszysko poszlo elegancko i teraz mam MiuiPolska z dzisiejszego dnia.

Ten TWRP działa również z wersją PRO (markw) ?

Ta polska wersja softu działa dobrze? Bo czytałem gdzieś w komentarzach że często są problemy z obsługą sklepu Play (pytanie do osób z już wgranym softem)

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.