Jump to content

Widget zegara MIUI 2x1 - da się na andku 6.x?

latet

Recommended Posts

Witam,

Na screenie (z Redmi Note 1, Kitkat) jest zegar MIUI o rozmiarze 2x1, który znalazłem w motywach systemowych MIUI EU. Bardzo bym chciał taki sam mieć taki sam zegar na Mi5 i innych z Androidem 6.x. Ale nie ma go wśród motywów.

Nie chodzi tylko o estetykę, ale o rozmiar – ten jest 2x1, zajmuje więc mało z cennego miejsca na pulpicie, a przy tym godzina jest duża, czytelna.

Strasznie mnie wkurzają te wszystkie nowsze zegary, które zajmują np. 4x2, choć i tak większość zajmowanego obszaru jest pusta!

Owszem, jest w MIUI EU na Mi5 dość podobny zegar (wygląda prawie tam samo + jeszcze ma datę po ang. pod godziną), ale on ma rozmiar 4x1, choć wcale nie jest szerszy od tego na screenie!!! Czyli ma obowiązkowe, puste, zmarnotrawione miejsce po lewej i po prawej stronie! Co to za chory pomysł? To mnie właśnie doprowadza do szału. Szukam tego zegara systemowego w wersji 2x1.

Dzięki!

Screenshot_2016-11-19-17-48-10-830_com.android.thememanager.png

Edited by latet

Dzięki, ale to mnie nie urządza. Przyzwyczaiłem się (od lat) do określonego zestawu ikon i widgetów na pulpicie i teraz chciałbym mieć taki sam układ na Mi5, a nie mogę przez to, że nie ma zegara systemowego 2x1. Bez tego brak mi miejsca na 2 ważne pozycje.

Ale sam brak, to bym jeszcze zrozumiał bez nerwów. Nie ma, to nie ma. Ale kurna - jest prawie taki sam, zajmuje (na oko) 2x1, a jakiś geniusz dał mu rozmiar 4x1 – z wielkimi pustymi marginesami po bokach. No tego to ja pojąć nie mogę. Jakby normalnie mi na złość ! :-P

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...