Jump to content

Bootloop po restarcie przy aktualizacji

Tofik

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Zakupiłem redmi 3s na x-com.pl. Miałem problemy z wysyłaniem mmsów i co jakiś czas zmulał mi niesamowicie internet. Postanowiłem zainstalować aktualizację miui poprzez aplikację zaintalowaną na telefonie. Niestety ta próba zakończyła się bootloopem. Poczytałem tutaj trochę o takich przypadkach i znalazłem radę, żeby ściągnąć paczkę miui i zainstalować ją poprzez wybór tego rara w aplikacji do aktualizacji. To również skończyło się bootloopem. 

Co jeszcze mogę zrobić, żeby zaktualizować miui w moim telefonie? Aktualnie jestem na MIUI Global (stable) 5.2.8.0 (MALMIDE).

Widziałem tutaj mnóstwo poradników o flashowaniu etc, ale raz, że kompletnie się na tym nie znam, a dwa, że w chacie korzystam z komputera apple, więc nie mam dostępu do większości aplikacji windowsowych. 

Czy jest dla mnie nadzieja na zwyczajny update?

Edited by Tofik

5 minut temu, Drakoon34 napisał:

Masz syfmiui

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Nie, on niewiele kuma, myli cyferki i pojęcia (bootloopa raczej nie ma). Jak ma z X-Komu to ma chyba 7.5.8 global stable. Chyba że ten x-kom to też jakiś inny sprzedawca. 

Niewiele kumam, bo chociaż korzystałem już z innego chińczyka wcześniej, takich jazd nigdy nie spotkałem... 

W każdym razie tak, mam 7.5.8, tak jak pisze FromWP. 

Co do bootloopa - po restarcie w procesie aktualizacji pojawia się logo Mi, które wisi przez około 15 sekund, po czym telefon ponownie się restartuje. I tak bez końca. Po długim przytrzymaniu powera telefon restartuje się jeszcze parę razy, po czym ostatecznie się uruchamia, ale oczywiście w sterej wersji miui. 

Edited by Tofik

34 minuty temu, Tofik napisał:

W każdym razie tak, mam 7.5.8, tak jak pisze FromWP. 

Bez komputera z windows 64bit raczej nic nie zrobisz. Wgranie od nowa nowszego romu miflashem w trybie download to chyba jedyne rozwiązanie. Sam powinie ci się  z aktualizować  przez ota do wersji 8.0.3.

MiD - ściągnąłem z tej strony ROM Stable i próbowałem aktualizacji z pliku zip, ale rezultat był taki sam, jak w przypadku aktualizatora. W takim razie spróbuję wgrać nowy ROM miflashem u znajomego na pececie.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...