Skocz do zawartości

Jak zapisać nowy nr ale nie na karcie sim, ani koncie xiaomi, czy też google, tylko na telefonie


Altair

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapisać nowy nr ale nie na karcie sim, ani koncie xiaomi, czy też google, tylko w pamięci telefonu. Kiedy wchodzę w kontakty i dotykam plus aby dodać nowy, odrazu wyskakuje nowa strona, gdzie u góry po środku widnieje napis "Zapisz na Karta SIM". Kiedy tego dotykam pojawiają mi się dwie dodatkowe opcje "Konto Xiaomi" i "Google". Nie chcę na żadnym koncie tego numeru zapisywać, tylko bezpośrednio w pamięci telefonu. Jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Altair napisał:

Ale z karty sim przecież importuje na telefon kontakty, więc dlaczego nie można bezpośrednio zapisać w pamięci telefonu, tylko najpierw zapisać na kartę sim, a potem przenosić z karty na telefon? To bardzo dziwne.

a nie wydaje CI sie, że improtujesz ale z SIM na domyslne konto googla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już wiem, musiałem wyłączyć konto xiaomi oraz google (pocztę)  i teraz  po wejściu w kontakty i dotknięciu plusa aby dodać numer mam do wyboru "Karta SIM" oraz "Zapisz na Telefon". Czyli jednak się da, tylko jak są aktywne konta to chcą aby koniecznie zapisywać dane właśnie na nie, tak aby mieli łatwy dostęp do naszych informacji. Kij im w ryj. ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...