Skocz do zawartości

Brak aktualizacji OTA


Soren

Rekomendowane odpowiedzi


Ale nikogo tu nie obchodzi global i akrualizacje to jest forum na temat xiaomi.eu/miuipolska.

A dlaczego mówisz, że nikogo?
Mnie obchodzi, bo to jest pod forum do naszego modelu i można tu różne wątki pociągnąć. Jeszcze niedawno nawet nie było romu EU na Kate w takim wypadku i tego działu nie powinno być do naszego modelu.
Mnie natomiast na chwilę obecną interesuje Global, który działa stabilnie.

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię koralu zloty nie interesuje to nie czytaj. Akurat ten model mimo że nie ma jeszce to mi miuipolska ma zarówno swój dział jak i garstkę użytkowników.

Nie interesują mnie niczyje poglądy na ten temat, chce uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

 

Wejdź sobie na en.miui i sprawdź dlaczego... Masz tam wszystko, co więcej, co za problem pobrać zip? Serio, en.miui.com jest po angielsku, nie chińsku, troszku samodzielności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Acid odblokował(a) ten temat

@Redmi2

@Drakoon34

@Nezumi

To koledzy nie jest tylko forum MIUIPolska/xiaomi.eu. Każdy użytkownik Globala/China/xiaomi.eu jest tu mile widziany. Widzę, że nie umiecie odpowiadać na pytania użytkowników, więc radzę nie odpowiadać. @Soren powinien dostać odpowiedź: że nie ma aktualizacji dla tego modelu z Globalem i tyle. Proste i konkretne. 

Następnym razem polecą ostrzeżenia, w tym także dla moderatorów.

13 godzin temu, Nezumi napisał:

Serio, en.miui.com jest po angielsku

A to forum po polsku i też potrafi dostarczyć info o aktualizacjach.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy użytkownik tego forum powinien jak ma możliwość przesiąść się na miui polska, chociażby dlatego, by docenić waszą pracę. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię.


Tu masz kawałek regulaminu
fcf539d310f8eb9c115cb487f5329695.jpg
I weź się trochę ogarnij bo to forum jest dla tych co używają Miui a nie tylko co mają modyfikacje.
Ja się zastanawiałem nad zmianą romu, ale doszedłem do wniosku że Global jest na takim poziomie, że wolę mieć u siebie dalej nie zrotowany telefon aby móc wgrywać m.in. aplikacje bankowe. Więc zacznij też szanować tych co posiadają inne telefony niż Ty, oraz tych co nie chcą/nie umieją wgrywać innych romów.

Tapnięte z RN3 PRO KATE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Drakoon34 napisał:

Każdy użytkownik tego forum powinien jak ma możliwość przesiąść się na miui polska, chociażby dlatego, by docenić waszą pracę. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Szanowny fanie Harrego Pottera gdybyś się nieco wdrożył w temat zamiast pisać swoje zdanie które nikogo nie obchodzi to byś wiedział że modelu kate póki co nie idzie odblokować metodą oficjalną stąd wgranie miuipolska (co zrobię niezwłocznie jak taka możliwość się pojawi) jest problematyczne do tego stopnia że nie zamierzam ryzykować ucegleniem telefonu i serwisem gdzieś w chinach.

 

Cytat

Pisałem już w prywatnej wiadomości ale powtórzę się dla potomnych:

"

A wątek który podlinkowałeś czytałem już wcześniej ale:

1) nie ma tam informacji czemu aktualizacje przestały się pojawiać

2) są tam informacje w stylu "pobierz rom i wgraj ręcznie" co biorąc pod uwag ę punkt nr. 1 nie ma sensu

3) gość pisze o przełączniku dot. optymalizacji w miui który niestety nic nie zmienia bo problem nie dotyczy braku aktualizacji na konkretnie moim egzemplarzu a braku aktualiuzacji w ogóle."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soren napisał:

Szanowny fanie Harrego Pottera gdybyś się nieco wdrożył w temat zamiast pisać swoje zdanie które nikogo nie obchodzi to byś wiedział że modelu kate póki co nie idzie odblokować metodą oficjalną stąd wgranie miuipolska (co zrobię niezwłocznie jak taka możliwość się pojawi) jest problematyczne do tego stopnia że nie zamierzam ryzykować ucegleniem telefonu i serwisem gdzieś w chinach.

 

Pisałem już w prywatnej wiadomości ale powtórzę się dla potomnych:

"

A wątek który podlinkowałeś czytałem już wcześniej ale:

1) nie ma tam informacji czemu aktualizacje przestały się pojawiać

2) są tam informacje w stylu "pobierz rom i wgraj ręcznie" co biorąc pod uwag ę punkt nr. 1 nie ma sensu

3) gość pisze o przełączniku dot. optymalizacji w miui który niestety nic nie zmienia bo problem nie dotyczy braku aktualizacji na konkretnie moim egzemplarzu a braku aktualiuzacji w ogóle."

http://en.miui.com/thread-413986-1-1.html pisze że czytnik linii papilarnych nie działa i tak od kilku aktualizacji tak się coś posuli z aktualizacjami na kate wyjdzie dopiero jak uznają że działa i wtedy puszczą ota.Ktoś wgrał 6.11.3 ale też czytnik nie działał i nie każdemu weryfikuje go w aktualizacji.

Albo to taką zemsta na Tajwanie z tymi aktualizacjmi:-D

Edytowane przez Snajper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w prywatnej wiadomości ale powtórzę się dla potomnych:
"

A wątek który podlinkowałeś czytałem już wcześniej ale:

1) nie ma tam informacji czemu aktualizacje przestały się pojawiać

2) są tam informacje w stylu "pobierz rom i wgraj ręcznie" co biorąc pod uwag ę punkt nr. 1 nie ma sensu

3) gość pisze o przełączniku dot. optymalizacji w miui który niestety nic nie zmienia bo problem nie dotyczy braku aktualizacji na konkretnie moim egzemplarzu a braku aktualiuzacji w ogóle."


Fanie Harrego Pottera? Masz coś z głową? Do aplikacji wymagających nie odblokowanego roota mając odblokowany wystarczy xposed i odpowiedni moduł, więc mi nie mów.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fanie Harrego Pottera? Masz coś z głową?

Masz nick jaki masz a podpis z tapatalka ""Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro" więc nie, nie mam nic z głową a Ty jesteś fanem Harrego Pottera.

 

Cytat

Tyczy sie Twojego modelu , bo normalnie ludzie maja update ota na globalu, nawet najnowszy 6.11.17 pod.telefony xiaomi,

A rozumiesz co czytasz? Napisałem wyraźnie właśnie że model dotyczy kate a nie mojego egzemplarza więc rada typu "wejdź na xiaomi.eu i ściągnij" jest idiotyczna bo romu nie ma do ściągnięcia.

Cytat

http://en.miui.com/thread-413986-1-1.html pisze że czytnik linii papilarnych nie działa i tak od kilku aktualizacji tak się coś posuli z aktualizacjami na kate wyjdzie dopiero jak uznają że działa i wtedy puszczą ota.Ktoś wgrał 6.11.3 ale też czytnik nie działał i nie każdemu weryfikuje go w aktualizacji.

I to jest informacja którą właśnie chciałem uzyskać: czemu tych aktualizacji nie ma. Nie rozumiem po co inni się tak produkowali zupełnie nie na temat. 

Następnym razem serio polecam trzymać się tematu a wszelkiego rodzaju mongolskie teorie i rady zachować dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanie Harrego Pottera? Masz coś z głową?
Masz nick jaki masz a podpis z tapatalka ""Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro" więc nie, nie mam nic z głową a Ty jesteś fanem Harrego Pottera.
 
Tyczy sie Twojego modelu , bo normalnie ludzie maja update ota na globalu, nawet najnowszy 6.11.17 pod.telefony xiaomi,
A rozumiesz co czytasz? Napisałem wyraźnie właśnie że model dotyczy kate a nie mojego egzemplarza więc rada typu "wejdź na xiaomi.eu i ściągnij" jest idiotyczna bo romu nie ma do ściągnięcia.
http://en.miui.com/thread-413986-1-1.html pisze że czytnik linii papilarnych nie działa i tak od kilku aktualizacji tak się coś posuli z aktualizacjami na kate wyjdzie dopiero jak uznają że działa i wtedy puszczą ota.Ktoś wgrał 6.11.3 ale też czytnik nie działał i nie każdemu weryfikuje go w aktualizacji.
I to jest informacja którą właśnie chciałem uzyskać: czemu tych aktualizacji nie ma. Nie rozumiem po co inni się tak produkowali zupełnie nie na temat. 
Następnym razem serio polecam trzymać się tematu a wszelkiego rodzaju mongolskie teorie i rady zachować dla siebie

Ty serio masz coś z głową gościu, weź zrób sobie badania, bo nie za dobrze to wygląda. Co ma mój nick i podpis (doinformuj się czym są sowy pocztowe i gdzie ich używano, bo nie występowały one tylko w Harrym poterze niewyedukowany prostaku) do harrego potera.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi.eu czy en.miui.com pal licho chodzi o sam fakt odsyłania "bo to forum miuipolska". Acid już Ci napisał wyżej co na ten temat sądzi. Nie ma co więcej dorzucać w temacie. Nie masz lepszych rad to po prostu siedź cicho. Taki z Ciebie beta tester a nie wiesz że "pro" to wymysł sprzedawców z alli a model to redmi note 3 i note 3 se.

 

Cytat

Ech chyba masz sam.problem ze soba ludzi ci odpowiadaja jak jest a ty dalej swoje. To skoro wiesz lepiej to po co pytasz? A mam to gdzies, moge i dostac okt jak burakowi mam pomagac...

Tak jak już wcześniej pisałem, rady typu poszukaj gdzieś indziej i tego typu banialuki to lanie wody a nie rzeczowa odpowiedź. Dopiero kolega Snajper podaj rzeczową odpowiedź.

Cytat

Ty serio masz coś z głową gościu, weź zrób sobie badania, bo nie za dobrze to wygląda. Co ma mój nick i podpis (doinformuj się czym są sowy pocztowe i gdzie ich używano, bo nie występowały one tylko w Harrym poterze niewyedukowany prostaku) do harrego potera. 

Skończ bo się ośmieszasz. Serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi gdzie na stronie xiaomi masz wzmianki o redmi note 3 pro? Bo ja widzę redmi pro i redmi note 3.

Nie twój problem co wniosę a co nie. Napewno nie będę nikogo klepać po plecach za pisanie pierdół niezwiązanych z tematem i uskuteczniał sztucznych uprzejmości.

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wpływem jakże zacnej lektury przypomniała mi się historyjka... jak to jakieś 35 lat temu wybrałem się rowerkiem na wyprawę na drugi koniec osiedla. Tam drogę zastąpił mi pewien jegomość, który cokolwiek sepleniąc, bo mu mleczaki na przedzie odpadli, wyartykułował "dobrą nowinę". A brzmiała ona: - Eee, synek! Pod swój blok!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Acid zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...