Skocz do zawartości

Powiadomienia na głównym ekranie + niedziałający email


Patryk94

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim

zainsowałem oprogramowanie miui polska na swój Xiaomi Mi5, ale mam kilka problemów. Po pierwsze nie mogę dodać swojego konta mailowego do głównej aplikacji mailowej w telefonie. Przy próbie zalogowania pokazuje się komunikat: zezwól na dostęp do statusu urządzenia. Co robić?

Druga sprawa. Kiedy otrzymam np. sms, wiadomość na facebooku, zdjęcie na snapchacie, ktoś dzwonił, żeby sprawdzić to muszę odblokować ekran i dopiero wtedy rozwinąć główną belkę. Czy jest możliwość, żeby powyższe komunikaty pokazywały się od razu na ekranie głównym nawet przed odblokowaniem ekranu?

 

Pozdrawiam, Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa. dla przykładu ustawiłem wszystkie możliwe powiadomienia aktywne dla wiadomości sms. Otrzymałem smsa i muszę najpierw wcisnąć przycisk boczny, potem odblokować klawiaturę wzorem i dopiero wtedy po rozwinięciu belki mogę sprawdzic od kogo i co otrzymałem. Strasznie to upierdliwe. Chciałbym, żeby sms pokazywał się już na ekranie blokady wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu. Prywatność prywatnością, ale powinniec byc podglad dopiero co odebranej wiadomosci lub smsa nawet bez odblokowania klawiatury ze wzgledu na wygodę...

a co z emailem? czemu nie mogę dodać swojego konta?

 

Bez sensu. Coś masz nie tak z softem. Ja mam 2 konta mejl dodane bez żadnego problemu. Dymki powiadomień wszelkich pokazują się na zablokowanym ekranie. To musi działać. Pokaż no screen z wersją MIUI którą masz. Jaki soft miałeś na początku ? Jak wgrałeś PL - opisz krótko.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że przy konfigurowaniu skrzynki kliknąłem coś przez co odmówiłem dostępu do jakiejś funkcji. Czy jest możliwość, żeby w przyszłości każde zapytanie od danej aplikacji przy próbie zapytania o dostęp od razu otrzymało pozwolenie?

15102357_1157479400972765_1565504078_o.png

15134195_1157479377639434_557007767_o.png

jak macie ustawione ekrany blokady, tak z ciekawości, żeby połączyć wygodę z bezpieczeństwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 18.11.2016 o 20:46, Patryk94 napisał:

cześć wszystkim

zainsowałem oprogramowanie miui polska na swój Xiaomi Mi5, ale mam kilka problemów. Po pierwsze nie mogę dodać swojego konta mailowego do głównej aplikacji mailowej w telefonie. Przy próbie zalogowania pokazuje się komunikat: zezwól na dostęp do statusu urządzenia. Co robić?

Pozdrawiam, Patryk

Też nie mogłem dodać poprawnie konta pocztowego natomiast u mnie chodziło o sposób uwierzytelniania (nie było żadnych opcji) 

Zainstalowałem Outlook (Microsoftu) z google play i bez problemu wszystko zadziałało.

Pokaż screen z konkretnego Twojego błędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...