Skocz do zawartości

Redmi 3- Problem z ładowaniem, wyskakujące reklamy, migający ekran


Krinixoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam problem z moim Xiaomi. Zakupiłem go w sierpniu tego roku, i zrobiłem głupotę ponieważ kupiłem go z allegro.Moje problemy są następujące:
-Telefon zaczął się bardzo długo ładować, po tym jak kupiłem telefon było w porządku.Teraz jak zostawiam telefon od 23-6-7 od 2% mam ok.50 %.Wcześniej przez całą noc ładował się cały.

-Następny problem który mnie dręczy od początku użytkowania telefonu to reklamy.Wiem że jeden typ reklam był z aplikacji " Apus ".Lecz od jakiegoś czasu doszły mi kolejne :/ Nie instalowałem jakiś głupot mam tylko aplikacje z google play.

-Ostatni problem jaki mi się przytrafił wczoraj był taki, że podczas przeglądania Facebooka telefon zaczął mi mrygać na czarno i był na zmianę z czarnym i tym co było na fb po czym się wyłączył.Podłączyłem telefon pod ładowarkę i świeciła się tylko dioda pod przyciskami na dole.Telefon po jakimś czasie się włączył z 0% baterii, zanim się wyłączył miał ok.5-6 %.Zostawiłem telefon pod ładowaniem.Później podczas użytkowania co ok. 2 min ekran mi się blokował i zresetowały mi się prawie wszystkie ustawienia np. wibracje podczas wciskania przycisków, wygaszanie ekranu.

Wie ktoś jak można zaradzić któryś problem?
Rom 7.3.5.0

 

Edytowane przez Krinixoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...