Skocz do zawartości

Pamięć USB, przewód OTG


korno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kupiony przewód oryginalny OTG i nie widzi moich pamięci USB.

Formatowałem na FAT32, NTFS i nawet exFat i nic nie widzi go.

Powiem, że próbowałem na dwóch pamięciach USB.

Czy trzeba coś zmienić w ustawieniach żeby było widać?

Mam zainstalowany ostatni rom z micore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam problem z tym programem, a także innymi tego typu. Mianowicie po odmontowaniu USB, wywala mi błąd o zamknięciu klawiatury SwiftKey, i muszę zrestartować telefon. Ma ktoś podobnie?

Dodam tylko, że bez tego typu programu, telefon w ogóle nie rozpoznaje podłączonej pamięci USB, a kabel nie jest oryginalny od Xiaomi, ale z innym telefonem działa bez problemu.

Dla mnie to problem, bo albo nie mam SK albo OTG, a nie chciałbym rezygnować ani z tego, ani z tego.

Ma ktoś jakiś pomysł, co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam zagwozdkę, bo nie wiem co może być przyczyną. Klawiaturę przeinstalowałem, i to kilkukrotnie, robiłem powrót do ustawień fabrycznych, i nic to nie dało.

Może ktoś jednak będzie miał jakiś pomysł, wypada mi tylko czekać i modlić się o wsparcie mądrzejszych ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Podepnę się pod temat kolegi, i odgrzeje kotleta. Mam całkiem podobny problem, po podłączeniu przez kabelek otg "pena", urządzenie ( Mi2S ) nie reaguje. Wcześniej nie miał z tym problemu. Nawet po instalacji tego programu Paragon ..... dalej nic, połączenie z kompem nie ma problemu, natomiast pen-drive nie czyta.

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.  

Pozdrawiam

Popski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze glupie ale u mnie to czasami pomaga na jakies dziwne anomalie ;P nie podlaczaj pendriva do kabla tylko kabel z podlaczonym juz pendrivem do telefonu i jesli nie zalapie odepnij kabel i jeszcze raz ew telefon zrestartuj moze jakis sterownik sie wysypal

jak masz mozliwosc to sprawdz czy myszka bedzie dzialac, klawiatura itp zeby wykluczyc uszkodzenie przewodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...