Skocz do zawartości

Mi5 jakość rozmów


Strawqens

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu do Lenovo S90 i Galaxy Core jakość rozmów lepsza na Mi5. Miałem też Mi4c przez chwilę to też nie było źle ale czasami było słychać delikatny przydźwięk jakby zbyt duża kompresja. Na Mi5 jest b. dobrze choć mogłoby być więcej zapasu jeśli chodzi o głośność.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wojciech Madera napisał:

Witam 

W Moim Mi5 jakosc rozmow slaba  Rom Global

Moja pierwsza rozmowa na nowym Mi5 - była z BOK-iem Heya (rejestracja nowego numeru karty), Gościa po drugiej stronie słyszałem IDEALNIE, ale on co chwilę prosił, abym powtórzył, bo mnie bardzo źle słychać. Niezły początek, co? Ciśnienie mi wzrosło. Potem kilka normalnych rozmów, było OK, ale tych rozmów na razie było mało. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystąpił problem z cichym rozmówcą- generalnie w zupełnej ciszy (noc) słychać było ale w dzień już trzeba było się bardzo mocno skupić- oddałem na gwarancję do firmy TECHNOS- odesłali- brak poprawy wysłałem ponownie- dostałem inf. że wg. nich słychać dobrze ale wymienią głośniczek...na razie czekam. mam porównanie bo kolega ma też mi 5 i przepaść w stosunku do niego. Pozdrawiam...Dam znać, jak odeślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopuję temat, przesiadka przymusowa z mi4 na mi5. I pierwszy error. W pomieszczeniu już słabo słychać rozmowę.  Na zewnątrz musiałem włączyć tryb głośno mówiący aby coś usłyszeć. Wymiana na nowy czy idzie coś gdzieś ustawić w opcjach... Dzięki!!

Edytowane przez asmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poprzednio miałem budżetową Lumię 550, i jakość rozmów w porównaniu z Mi 5 była rewelacyjna.

Mam zarówno na myśli "głośność" jak ogólnie rozumianą jakość, szczególnie w HD voice.

Pod tym względem Mi 5 bardzo mnie rozczarował.

Soft: Global MiUi 8.2

Edytowane przez Jarecki_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jarecki_W napisał:

Poprzednio miałem budżetową Lumię 550, i jakość rozmów w porównaniu z Mi 5 była rewelacyjna.

Mam zarówno na myśli "głośność" jak ogólnie rozumianą jakość, szczególnie w HD voice.

Pod tym względem Mi 5 bardzo mnie rozczarował.

Soft: Global MiUi 8.2

Potwierdzam. Prawie nie ma rozmowy, aby rozmówca nie narzekał, że kiepsko mnie słychać, proszę powtórzyć, itp itd. Natomiast ja najczęściej słyszę rozmówców całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...