art12

Mi Note 2 - Dyskusja ogólna

Recommended Posts

Ja na Miui Eu 9.5.23, czyli te pierwsze, w którym rzekomo uporano się z płatnością zbliżeniową.
Póki co, działa mi bez problemu, więc nie aktualizuje.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja siedzę na Lineageos od połowy czerwca i jestem zadowolony. Mam teraz wersję z 8 sierpnia. Telefon przeszedł safetynet po instalacji romu bez najmniejszego problemu, nie musiałem robić nic. Nie wiem czy to ważne, ale korzystam z OpenGapps. Jedną aplikacją z jaką miałem problem była apka PKO BP, nie działały płatności zbliżeniowe. Trzeba zainstalować Magiska i dodać apkę PKO do ukrywania roota, wtedy działa.

• Like 1

Jak często są aktualizacje LinageOS? Można wyczuć, że jest lżejsze od MIUI?

Edited by MST

Tak, mam wrażenie, że działa szybciej. Aktualnie Linageos jest wstrzymany na wszystkie sprzęty Xiaomi (jakiś problem z użyciem cudzego kodu). Linageos normalnie aktualizowany jest prawie codziennie, ale ja aktualizowałem co tydzień dwa.

Miui 11 Polska - Super
Screenshot_2019-09-27-08-58-10-755_pl.zdunex25.updater.thumb.jpg.3b067a81dc205b8c1b947eb11919e414.jpg
A już miałem do ciebie pisać, czy masz na pokładzie najnowsze Miui. Daj znać po weekendzie, czy wszystko OK.
PS. Robiłeś jakiś Wipe, czy po prostu zainstalowałeś przez TWRP jak każdą inną aktualizację?

Hej. Sprawdzałeś, czy wszystko działa? Inne modele zgłaszają różne problemy, np z płatnościami zbliżeniowymi, czy blokadą reklam od Fredka.

Jedynie problem z BT. Rano muszę robić restart by załapało.

Choć w bugfixach jest, że coś niby naprawiono ;)

Edited by MST
  • Like 1

Z tym bluetoothem to już wcześniej było. Ja jestem wciąż na jednym z ostatnich wydań Miui 10 i też mam z tym problem. Tyle że ja w zasadzie nigdy nie wyłączam bt, gdyż cały czas mam podłączony smartwatch Amazfit.

PS. Ty masz pierwsze wydanie Miui 11, czy te poprawione z 01 października?

Czy doszła funkcja Always on display w naszym Note 2 w Miui11?

Wysłane z Mi Note 2

• Like 1

Czy doszła funkcja Always on display w naszym Note 2 w Miui11?

Wysłane z Mi Note 2

Myślę, że tego nie ma i nie będzie. Zgaduję, bo jeszcze nie mam Miui 11. Na dodatek to już ostatnie wydanie Miui na nasz tel.

A jak jest ze stabilnością i działaniem tego nowego Miui 11?

Czy płatności Google Pay działają dobrze bez problemu?

Bateria nie leci w oczach czy coś podobnego?

Wysłane z Mi Note 2

• Like 1

Cześć! Chciałbym się podpytać, czy nadal opłaca się kupić mi note'a 2. Ostatnio rozglądam się za telefonem jako następcę mojego wysłużonego redmi note 4x z którego jestem mega zadowolony i ten model wpadł mi w oko. Mi Note ma wszystko czego potrzebuję nfc, szybki procesor(zawsze lepiej chyba starszy snap 8xx, niż jakis super nowy snap 6xx), więcej pamięci. Potrzebuję zaczerpnąć opinii, czy nadal pomimo czasu jest to telefon "dający radę" w codziennym użytkowaniu? 

Ja wciąż używam, mimo że dwa lata przebiegu. Telefon szybki, procek daje radę. Niestety pomału odchodzi w odstawkę - Miui kończy wsparcie tego modelu.

Jedynie problem z BT. Rano muszę robić restart by załapało.
Choć w bugfixach jest, że coś niby naprawiono
Hej.
Czy wciąż siedzisz na tym wydaniu, czy przeszedłeś na ten ostatni? I jak wygląda z błędami? Dużo jest? Z tego co czytam na forum, to ciągle ktoś narzeka na Miui 11

Brak AoD, brak ciemnego motywu, ale kilka rzeczy na plus m.in notatki przypięte do głównego ekranu

I w końcu mam powiadomienia z Tapatalk

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Cześć, to znowu ja. Czytałem opinie o tym telefonie i mega się napaliłem, no i kupiłem 6/128, pomimo, że już jest trochę "wiekowy", ale podzespoły nawet jak na dziś robią robotę.

Chciałbym się podpytać - ile macie godzin SoT'u? U mnie wychodzi 3/4h, jak dla mnie to trochę mało - jestem prądożernym użytkownikiem i chciałbym się podpytać, czy ten typ tak ma, czy ja mam problem z baterią albo z softem (od razu po kupnie odblokowałem bootloader i wrzuciłem miuipolska w najnowszym dostępnym wydaniu - 9.10.10) Dwie godziny jazdy z nawigacją i mam lipę z baterią, bo ta już jest w okolicach 50% albo i mniej. Dajcie znać jak to u was wygląda.

Cześć, to znowu ja. Czytałem opinie o tym telefonie i mega się napaliłem, no i kupiłem 6/128, pomimo, że już jest trochę "wiekowy", ale podzespoły nawet jak na dziś robią robotę.
Chciałbym się podpytać - ile macie godzin SoT'u? U mnie wychodzi 3/4h, jak dla mnie to trochę mało - jestem prądożernym użytkownikiem i chciałbym się podpytać, czy ten typ tak ma, czy ja mam problem z baterią albo z softem (od razu po kupnie odblokowałem bootloader i wrzuciłem miuipolska w najnowszym dostępnym wydaniu - 9.10.10) Dwie godziny jazdy z nawigacją i mam lipę z baterią, bo ta już jest w okolicach 50% albo i mniej. Dajcie znać jak to u was wygląda.
3-4,5h.
Miuipl strasznie mi mulilo, jadę od poczatku na globalu. Bl + magisk ofc

Czyli tak po prostu musi być. :-D Ja znowu nie mogę się przyzwyczaić do globala, na redmi note 4 i na tym po dwoch godzinach bylo miuipolska, jakoś na miuipolska jest więcej bajerów i fajniej się korzysta, a lagów nie zauważyłem :-D

Szkoda jedynie, że ta bateria jest dużo gorsza od redmi note 4 - jak dla mnie ten telefon był nie do zajechania :cool: Zobaczymy po aktualizacjach miuipolska, może się poprawi. 

Czyli tak po prostu musi być. :-D Ja znowu nie mogę się przyzwyczaić do globala, na redmi note 4 i na tym po dwoch godzinach bylo miuipolska, jakoś na miuipolska jest więcej bajerów i fajniej się korzysta, a lagów nie zauważyłem :-D
Szkoda jedynie, że ta bateria jest dużo gorsza od redmi note 4 - jak dla mnie ten telefon był nie do zajechania :cool: Zobaczymy po aktualizacjach miuipolska, może się poprawi. 
Hmm to chyba spróbuję wrócić do miuipl ale jakieś romy sprzed 1,5 roku tak mi zamulaly fona, ze olałem ten temat

Hej 

MI Note 2 Miui Global 11.0.2.0 Stable

podpowiedzcie gdzie wyłączyć systemowy dialer oraz ta belkę którą się rozwija z góry (latarka, wi-fi, dane mobilne itp)

nie znoszę tego białego pięknego koloru który narzuca mi system a za cholerę nie mogę znaleźć motywu aby to było czarne. 

zainstalowałem sobie własny luncher ale  teraz jak przychodzą połączenia to pokazuje mi ten systemowy bielutki :)

jak się tego pozbyć ?

dzięki

• Like 1

Wypróbuj motyw "limitless".

A jak nie pomoże to wgraj sobie miuipolska - ekran odbierania połączeń jest ciemny, a kolor belki dostosowywuje sie do "tła aplikacji"

• Like 1