Jump to content

Mi Note 2 - Dyskusja ogólna

art12
 Share

Recommended Posts

mam kolejny problem...

w wiadomościach sms nie wyodrębnia mi adresów @ ... (brak możliwości otworzenia linka po kliknięciu... trzeba kopiowac całą wiadomośc wklejać w przegldarkę i wycinać adres link)

szukam w ustawieniach aplikacji sms ale nie mogę tego znaleźć

czy ktoś poradził sobie z tym ?

P.S.

pisałem na forum twórców messengera... wczoraj dostałm info . że po update z dnia 02 X br powinno być ok. prosili o testy...

u mnie jest ok. nie zamyka się aplikacja? choć chyba akurat od kilku dni było dobrze juz...

Edited by MichałTJE

Witam!
Mam problem z powiadomieniami z dwóch apek na których mi najbardziej zależy.
Oszczędzanie bat wyłączone, autostart ON, powiadomienia wszystkie...nie wiem co jeszcze..
Najpierw tel miał wgranego globala i powiadomienia były, następnie wgrałem miuiPL ale zamulało jak holera, później wgrałem global Dev-nie działał safetynet pass, no i tera mam globala stable bez powiadomień.

Dwa pytania:
Czy ktoś wie jak przejść na Dev global i przechodzić safetynet (magisk onboard)?
Czy czyszczenie w TWRP Data, Dalvik itp może być powodem braku powiadomień? W sensie czy trzeba to robić w xiaomi flash tool?
Global Stable oceniam bardzo dobrze, wczorajsze siedzenie w necie podczas choroby to 6h SOT i zostało 20% bat.

• 5 weeks later...

Na Messengera jest już sposób z forum Miui, u mnie bynajmniej zadziałał.
4 kroki:
-wyczyść pamięć aplikacji
-odinstaluj
-restart 
-ponowna instalacja aplikacji ze sklepu. 

u mnie to nie działa...

prósze o informację czy nadal macie problemy z messengerem ?

Edited by MichałTJE

Panowie znalazłem rozwiązanie na Messengera, bynajmniej u mnie:

Klikacie kilka razy w wersję miui, aż odblokujecie ustawienia programisty, wchodzicie w dodatkowe ustawienia-> opcje programistyczne-> ustaw rendering GPU i wybieracie OpenGL (Skia). Jak na razie Messenger nie wywala. Pozdrawiam

faktycznie na tą chwilę nie wysypuje się...

a czy zginęło Ci mozliwość rysowania po ekranie czyli powiadomienia pływające coś takiego chyba się to nazywa...

jak to ustawiłem to navi nie mogę przesuwać okienka po ekranie a także znikneły powiadomownia z messengera 

akt:

w messenger wystaczyło zezwolić na dymki czatu

w navi nie działa... musze poszukać w aplikacji navi

Pytanie : jakie ciekawe opcje można jeszcze uzyskać dzieki odblokowaniu ustawień programisty ?

Edited by MichałTJE

• 3 weeks later...

Panowie czy moglby ktos kto ma global dev rom napisac czy przy magisk 18 przechodzi safetynet?
Jestem na stable ale nie mam powiadomien z kilku programow.

Z kolei na miuiPL telefon chodził jak ślimak...
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
26 minut temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

U mnie tak ciągle robił, tzn czasem zamykała się apka przy oglądaniu filmików, które dostaje.
Wczoraj zaktualizowałem MiuiEu do najnowszego Stable i jak na razie jest ok.

ja posiadam global stable i nie wiem co z tym zrobić na miui 9 tego nie było :/

Ktorego roma polecacie?
Miui eu stable/dev czy global?
Jak teraz miuipolska? Kiedys strasznie zamulal na tym romie...

Ma ktoś roota i przechodzi safetynet pass na romie innym niz miuipolska?

Dwa miesiące temu przesiadłem się na MiuiEu Stable i jak na razie sobie chwalę. Na Dev jest za dużo problemów.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Czeka mnie wymiana telefonu powoli i zastanawiam sie nad dwoma telefonami, budzet to max 1500zl. Oczywiscie Xiaomi. POCO F1, przemawia za nim snap 845, jack i pojemna bateria lub Mi9 SE, bardzo przemawia do mnie kompaktowa wielkosc, wyglad i lepszy aparat niz POCO. Sklaniam sie ku Mi9SE, ale pytanie jest takie czy Snapdragon 712 da mi odczuc wzrost plynnosci i szybkosci w stosunku do snapa 821 z MiNote 2? Pozdrawiam i czekam na opinie

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja siedzę na Lineageos od połowy czerwca i jestem zadowolony. Mam teraz wersję z 8 sierpnia. Telefon przeszedł safetynet po instalacji romu bez najmniejszego problemu, nie musiałem robić nic. Nie wiem czy to ważne, ale korzystam z OpenGapps. Jedną aplikacją z jaką miałem problem była apka PKO BP, nie działały płatności zbliżeniowe. Trzeba zainstalować Magiska i dodać apkę PKO do ukrywania roota, wtedy działa.

• Like 1