Skocz do zawartości

Mi Note 2 - Dyskusja ogólna


art12

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Miui 11 Polska - Super
Screenshot_2019-09-27-08-58-10-755_pl.zdunex25.updater.thumb.jpg.3b067a81dc205b8c1b947eb11919e414.jpg
A już miałem do ciebie pisać, czy masz na pokładzie najnowsze Miui. Daj znać po weekendzie, czy wszystko OK.
PS. Robiłeś jakiś Wipe, czy po prostu zainstalowałeś przez TWRP jak każdą inną aktualizację?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bluetoothem to już wcześniej było. Ja jestem wciąż na jednym z ostatnich wydań Miui 10 i też mam z tym problem. Tyle że ja w zasadzie nigdy nie wyłączam bt, gdyż cały czas mam podłączony smartwatch Amazfit.

PS. Ty masz pierwsze wydanie Miui 11, czy te poprawione z 01 października?

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy doszła funkcja Always on display w naszym Note 2 w Miui11?

Wysłane z Mi Note 2


Myślę, że tego nie ma i nie będzie. Zgaduję, bo jeszcze nie mam Miui 11. Na dodatek to już ostatnie wydanie Miui na nasz tel.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć! Chciałbym się podpytać, czy nadal opłaca się kupić mi note'a 2. Ostatnio rozglądam się za telefonem jako następcę mojego wysłużonego redmi note 4x z którego jestem mega zadowolony i ten model wpadł mi w oko. Mi Note ma wszystko czego potrzebuję nfc, szybki procesor(zawsze lepiej chyba starszy snap 8xx, niż jakis super nowy snap 6xx), więcej pamięci. Potrzebuję zaczerpnąć opinii, czy nadal pomimo czasu jest to telefon "dający radę" w codziennym użytkowaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jedynie problem z BT. Rano muszę robić restart by załapało.
Choć w bugfixach jest, że coś niby naprawiono
Hej.
Czy wciąż siedzisz na tym wydaniu, czy przeszedłeś na ten ostatni? I jak wygląda z błędami? Dużo jest? Z tego co czytam na forum, to ciągle ktoś narzeka na Miui 11

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, to znowu ja. Czytałem opinie o tym telefonie i mega się napaliłem, no i kupiłem 6/128, pomimo, że już jest trochę "wiekowy", ale podzespoły nawet jak na dziś robią robotę.

Chciałbym się podpytać - ile macie godzin SoT'u? U mnie wychodzi 3/4h, jak dla mnie to trochę mało - jestem prądożernym użytkownikiem i chciałbym się podpytać, czy ten typ tak ma, czy ja mam problem z baterią albo z softem (od razu po kupnie odblokowałem bootloader i wrzuciłem miuipolska w najnowszym dostępnym wydaniu - 9.10.10) Dwie godziny jazdy z nawigacją i mam lipę z baterią, bo ta już jest w okolicach 50% albo i mniej. Dajcie znać jak to u was wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to znowu ja. Czytałem opinie o tym telefonie i mega się napaliłem, no i kupiłem 6/128, pomimo, że już jest trochę "wiekowy", ale podzespoły nawet jak na dziś robią robotę.
Chciałbym się podpytać - ile macie godzin SoT'u? U mnie wychodzi 3/4h, jak dla mnie to trochę mało - jestem prądożernym użytkownikiem i chciałbym się podpytać, czy ten typ tak ma, czy ja mam problem z baterią albo z softem (od razu po kupnie odblokowałem bootloader i wrzuciłem miuipolska w najnowszym dostępnym wydaniu - 9.10.10) Dwie godziny jazdy z nawigacją i mam lipę z baterią, bo ta już jest w okolicach 50% albo i mniej. Dajcie znać jak to u was wygląda.
3-4,5h.
Miuipl strasznie mi mulilo, jadę od poczatku na globalu. Bl + magisk ofc


Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak po prostu musi być. :-D Ja znowu nie mogę się przyzwyczaić do globala, na redmi note 4 i na tym po dwoch godzinach bylo miuipolska, jakoś na miuipolska jest więcej bajerów i fajniej się korzysta, a lagów nie zauważyłem :-D

Szkoda jedynie, że ta bateria jest dużo gorsza od redmi note 4 - jak dla mnie ten telefon był nie do zajechania :cool: Zobaczymy po aktualizacjach miuipolska, może się poprawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak po prostu musi być. :-D Ja znowu nie mogę się przyzwyczaić do globala, na redmi note 4 i na tym po dwoch godzinach bylo miuipolska, jakoś na miuipolska jest więcej bajerów i fajniej się korzysta, a lagów nie zauważyłem :-D
Szkoda jedynie, że ta bateria jest dużo gorsza od redmi note 4 - jak dla mnie ten telefon był nie do zajechania :cool: Zobaczymy po aktualizacjach miuipolska, może się poprawi. 
Hmm to chyba spróbuję wrócić do miuipl ale jakieś romy sprzed 1,5 roku tak mi zamulaly fona, ze olałem ten temat

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

MI Note 2 Miui Global 11.0.2.0 Stable

podpowiedzcie gdzie wyłączyć systemowy dialer oraz ta belkę którą się rozwija z góry (latarka, wi-fi, dane mobilne itp)

nie znoszę tego białego pięknego koloru który narzuca mi system a za cholerę nie mogę znaleźć motywu aby to było czarne. 

zainstalowałem sobie własny luncher ale  teraz jak przychodzą połączenia to pokazuje mi ten systemowy bielutki :)

jak się tego pozbyć ?

dzięki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy coś wiadomo, czym różni się Pixel Experience 10 od 10+? Nie bardzo dostrzegam różnice w opisie, a nie chce wrzucić na telefon gorszej wersji. No i czy mogę instalować od razu na Miui Eu 10 dev (z lipca 2019), czy muszę najpierw zaktualizować do najnowszej wersji Miui 11?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...