Skocz do zawartości

Mi Note 2 - Dyskusja ogólna


art12

Rekomendowane odpowiedzi

mam kolejny problem...

w wiadomościach sms nie wyodrębnia mi adresów @ ... (brak możliwości otworzenia linka po kliknięciu... trzeba kopiowac całą wiadomośc wklejać w przegldarkę i wycinać adres link)

szukam w ustawieniach aplikacji sms ale nie mogę tego znaleźć

czy ktoś poradził sobie z tym ?

P.S.

pisałem na forum twórców messengera... wczoraj dostałm info . że po update z dnia 02 X br powinno być ok. prosili o testy...

u mnie jest ok. nie zamyka się aplikacja? choć chyba akurat od kilku dni było dobrze juz...

Edytowane przez MichałTJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z powiadomieniami z dwóch apek na których mi najbardziej zależy.
Oszczędzanie bat wyłączone, autostart ON, powiadomienia wszystkie...nie wiem co jeszcze..
Najpierw tel miał wgranego globala i powiadomienia były, następnie wgrałem miuiPL ale zamulało jak holera, później wgrałem global Dev-nie działał safetynet pass, no i tera mam globala stable bez powiadomień.

Dwa pytania:
Czy ktoś wie jak przejść na Dev global i przechodzić safetynet (magisk onboard)?
Czy czyszczenie w TWRP Data, Dalvik itp może być powodem braku powiadomień? W sensie czy trzeba to robić w xiaomi flash tool?
Global Stable oceniam bardzo dobrze, wczorajsze siedzenie w necie podczas choroby to 6h SOT i zostało 20% bat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na Messengera jest już sposób z forum Miui, u mnie bynajmniej zadziałał.
4 kroki:
-wyczyść pamięć aplikacji
-odinstaluj
-restart 
-ponowna instalacja aplikacji ze sklepu. 

 

u mnie to nie działa...

prósze o informację czy nadal macie problemy z messengerem ?

Edytowane przez MichałTJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem rozwiązanie na Messengera, bynajmniej u mnie:

Klikacie kilka razy w wersję miui, aż odblokujecie ustawienia programisty, wchodzicie w dodatkowe ustawienia-> opcje programistyczne-> ustaw rendering GPU i wybieracie OpenGL (Skia). Jak na razie Messenger nie wywala. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie na tą chwilę nie wysypuje się...

a czy zginęło Ci mozliwość rysowania po ekranie czyli powiadomienia pływające coś takiego chyba się to nazywa...

jak to ustawiłem to navi nie mogę przesuwać okienka po ekranie a także znikneły powiadomownia z messengera 

*******

akt:

w messenger wystaczyło zezwolić na dymki czatu

w navi nie działa... musze poszukać w aplikacji navi

********

Pytanie : jakie ciekawe opcje można jeszcze uzyskać dzieki odblokowaniu ustawień programisty ?

Edytowane przez MichałTJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
26 minut temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

U mnie tak ciągle robił, tzn czasem zamykała się apka przy oglądaniu filmików, które dostaje.
Wczoraj zaktualizowałem MiuiEu do najnowszego Stable i jak na razie jest ok.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

ja posiadam global stable i nie wiem co z tym zrobić na miui 9 tego nie było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktorego roma polecacie?
Miui eu stable/dev czy global?
Jak teraz miuipolska? Kiedys strasznie zamulal na tym romie...

Ma ktoś roota i przechodzi safetynet pass na romie innym niz miuipolska?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Dwa miesiące temu przesiadłem się na MiuiEu Stable i jak na razie sobie chwalę. Na Dev jest za dużo problemów.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czeka mnie wymiana telefonu powoli i zastanawiam sie nad dwoma telefonami, budzet to max 1500zl. Oczywiscie Xiaomi. POCO F1, przemawia za nim snap 845, jack i pojemna bateria lub Mi9 SE, bardzo przemawia do mnie kompaktowa wielkosc, wyglad i lepszy aparat niz POCO. Sklaniam sie ku Mi9SE, ale pytanie jest takie czy Snapdragon 712 da mi odczuc wzrost plynnosci i szybkosci w stosunku do snapa 821 z MiNote 2? Pozdrawiam i czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja siedzę na Lineageos od połowy czerwca i jestem zadowolony. Mam teraz wersję z 8 sierpnia. Telefon przeszedł safetynet po instalacji romu bez najmniejszego problemu, nie musiałem robić nic. Nie wiem czy to ważne, ale korzystam z OpenGapps. Jedną aplikacją z jaką miałem problem była apka PKO BP, nie działały płatności zbliżeniowe. Trzeba zainstalować Magiska i dodać apkę PKO do ukrywania roota, wtedy działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...