Skocz do zawartości

Mi Note 2 - Dyskusja ogólna


art12

Rekomendowane odpowiedzi

Oj zaraz histeria. Po prostu jest słaby. Zresztą foto jak foto, ale jakie nagrywanie jeszcze gorsze. Przypomina mi się lenovo zuk1 (czego ja nie używalem). Na papierze na tamte czasy ois, f/2.0 a co do czego to nędza. Szybki jest i na razie się nie psuje. Tego mu nie odmawiam. Wygladowo tez ciekawy choć te zagięte szkło bez potrzeby trochę i niepraktyczne. Pamięci dużo choć i tak wolę kartę pamięci. Mam 64 gb i tylko sobie zmieniałem a tak z 50 gb trzeba było kopiować. Gdzieś musieli przyoszczedzic i wygląda że przy aparacie foto. 

Tak po powrocie na miui tez szok ze zabrali możliwość wyłączenia programów (jakoś mam taką manie) i jeszcze nawet jakiejś notatki z lewej strony tez nie można na  usunąć. Niby drobnostka, ale po co tak robić. Z jednej strony ustawień dużo co na plus a z drugiej ograniczenia. Ja przynajmniej tak to widzę. 

A co do cen na rynku wtórnym to trochę spadły przez januszy biznesu którzy załapali się na tą promocje co ja i teraz sprzedają po 1300 zl. Popsuli rynek:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, juventus82 napisał:

) i jeszcze nawet jakiejś notatki z lewej strony tez nie można na  usunąć.

Przytrzymaj palcem pulpit / Opcje / Więcej // Asystent Miui.

Aparat może nie najlepszy, ale to xiaomi przecież :P

Edytowane przez MST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
Niestety ostatnio miewam poważne problemy ze swoim MiNote2 4/64. Telefon pewnego dnia wyłącz się podczas rozmowy, mając ~60% ( ile mogła zjeść nawigacja z dobrym zasięgiem przez 10km autostrady z 75%)  po ponownym włączeniu miał 2% baterii, mówię może nawigacja, albo przez zmiany temperatury ( tego dnia było 30*) coś mu się pokićkało, dojechałem do domu podłączyłem do ładowarki, od następnego dnia już zaczął wyłączać się sam z siebie. Zapadła decyzja o formacie i wgraniu miui polska, niestety po całej akcji znów telefon się wyłączył często nie chcąc się włączyć albo po włączeniu pokazując logo MI z napisem Unlocked na dole, przeciułałem tak od soboty, częste samoistne wyłączenia, przy których pokazuje % baterii jak mu się widzi, co restart inny większy/mniejszy na zmiany, mamy wtorek telefon od 100% rano do ~60% koło 16 chodzi normalnie potem wyłącza się sam pokazując różny procent baterii. Obstawiam na jakieś złącze/baterię ale specjalistą nie jestem. W między czasie robiłem trasę Warszawa-Lublin do pracy, więc podłączyłem go do ładowarki w samochodzie - nawet się nie spróbował wyłączyć. Z rzeczy które jeszcze mogą mieć jakiś wpływ - to zauważyłem że telefon grzeje się w okolicach przycisków od głośności na samym rancie - wcześniej jesli się grzał to tylko obok aparatu na pleckach. Co dziwniejsze dzisiaj na dworzu było chłodniej ~25stopni tylko i telefon nie wyłączył się ani razu a zszedłem do 20% czasem grając. Ktoś ma jakieś pomysły co mogło się wysypać ?  Telefon został kupiony 10.01 na GB - wiadomo o gwarancji mogę zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2018 o 07:33, MST napisał:

Przytrzymaj palcem pulpit / Opcje / Więcej // Asystent Miui.

Aparat może nie najlepszy, ale to xiaomi przecież :P

Dzięki. Jednak się nie da. Podobno bez modyfikacji się nie da. A mi się nie chce grzebać,szczególnie ze kupiony w sklepie xiaomi to wszystko działa jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Chcę dopytać czy mój problem jest "normalnością"
gdy skomunikuję Mi Note 2 z radiem samochodowym za pomocą bluetooth działa wszystko super idealnie...od strony radia... natomiast używam nawigacji z telefonu i pytanie:
- jaki jest powód że nie słyszę komend nawigacyjnych w telefonie w momencie gdy jest włączony bluetooth, gdy skomunikowany jest telefon z radiem za pomocą bluetooth...

mając poprzedni telefon wykonywałem taka operację :  w telefonie klikałem w bluetooth na audio opcje i odznaczasz media audio i działało super... 

w Mi note 2 nie mam tej opcji... gdzie szukać problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Chcę dopytać czy mój problem jest "normalnością"
gdy skomunikuję Mi Note 2 z radiem samochodowym za pomocą bluetooth działa wszystko super idealnie...od strony radia... natomiast używam nawigacji z telefonu i pytanie:
- jaki jest powód że nie słyszę komend nawigacyjnych w telefonie w momencie gdy jest włączony bluetooth, gdy skomunikowany jest telefon z radiem za pomocą bluetooth...
mając poprzedni telefon wykonywałem taka operację :  w telefonie klikałem w bluetooth na audio opcje i odznaczasz media audio i działało super... 
w Mi note 2 nie mam tej opcji... gdzie szukać problemu ?
Ja mam opcjach bluetooth
56601baca2f587aa089a2582d47d2a08.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy nie wiecie co poradzić z taką sytuacją. Byłem na Słowacji i korzystałem w pociągu z aplikacji billcom-sprawdzalem połączenia kolejowe. Zostawialem włączona trasę w aplikacji a po zgaszeniu system mi jakby ubijal ja. I za każdym razem musiałem neta włączać Teraz jadę na Ukrainę i lipa tak włączać neta za każdym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mintaa napisał:

Skąd dostaliście miui 10 ? Tzn pytam czy wyszła już globalna wersja miui 10 miałem ostatnio aktualizację ale po chęci jej zainstalowania wyskoczylk że brak aktualizacji . Obecnie posiadam 9.4.5.0 NADMIFA. 

Ja dziś dostałem 9.5.5.0 ale miui 10 nadal brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2018 o 23:32, Mintaa napisał:

Też dostałem 9.5.5.0

u Was, też po tej (i wcześniejszej) aktualizacji telefon nie chciał wstać, tylko cały czas pokazywał ładowanie systemu, a dopiero reset przyciskiem power uruchomił go normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skrzek napisał:

u Was, też po tej (i wcześniejszej) aktualizacji telefon nie chciał wstać, tylko cały czas pokazywał ładowanie systemu, a dopiero reset przyciskiem power uruchomił go normalnie?

U mnie nic takiego nie było. Może za krótko czekałeś? u mnie też chwilę minęło zanim się uruchomił

Edytowane przez baacik360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam informacji jak mogę sprawdzić czy mam wersję global z b20. Czy jest to gdzieś na pudełku?
Dzięki

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jak się da, jeżeli telefon ma srebrne ranty to nie masz B20.

 

Mi Note 2 z B20 ceni się w okolicach 400$.

I z tego co pamiętam jest tylko wersja z 6 GB RAMu.

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...