Skocz do zawartości

Funtech - sklep


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazłem Xiaomi Mi4 na tej stronie. W tytule jest opisane jako Xiaomi Mi4 LTE 2GB+16GB , FDD-LTE 4G, w opisie jako 3GB Ram.

Czy ktoś miał styczność z tym sklepem ?

Potrzebuję zamówić 4 sztuki takich telefonów do firmy, które będą działać w sieci Plus. Czy internet LTE w tym modelu działa bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli telefon jest w pełni legalny i oryginalny telefon i z gwarancją też nie będzie problemu ?

Jest to wersja 2GB RAM/16GB z obsługą LTE ?

Skąd taka niska cena, czy miałeś kolego styczność z tym telefonem i sklepem ?

Rozumiem, że jest to wersja międzynarodowa i nie ma potrzeby wgrywać tam MIUI polska bo język polski będzie zainastalowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę kolega użytkuje Mi4, jak wypada w porównaniu z nowszym Redmi 3S, który można kupić w w/w sklepie jak i w oficjalnej dystrybucji ze sklepu x-kom, z tym że o kwotę 100,00 zł drożej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłączam się z pytaniem o ten sklep, czyli funtech.pl.

Mam w zamiarze kupić u nić RN3P http://funtech.pl/product-pol-6989-Smartphone-Xiaomi-Redmi-Note-3-PRO-32GB-gold-CE.html  tylko czekam aż będą mieli inny kolor.

Może jakiś znawca Xiaomi podejrzeć link i podpowiedzieć jakie tam może być MIUI? Jestem TOTALNYM laikiem, jeśli chodzi o takie zwroty jak recovery, bootloader... Chodzi mi jedynie o 2 rzeczy:

1. Czy w/w telefon będzie miał spolszczone całe MIUI?

2. Czy wymieniony egzemplarz będzie miał LTE800MHz??

Co do pkt. 2 człowiek z funtech powiedział przez telefon, będzie miał B20, ale nie brzmiało to przekonująco...

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! :-D

Ale im więcej czytam o Xiaomi (bo cholernie mnie korci żeby spróbować tę markę), tym więcej nasuwa się pytań... Teraz np. zastanawiam się czy zakupiony u nich telefon będzie można odblokować w celu wgrania xiaomi.eu... Czytałem, że inny dystrybutor (ABC Data) uniemożliwił odblokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mundi napisał:

Odblokować możesz ale po takim zabiegu u nich chyba tracisz gwarancję.

Nie pisz bzdur. Dezinformowanie w takich kwestiach powinno być i będzie przeze mnie piętnowane w zarodku. Na pewno prowadzi do ostrzeżenia i bana. Jeśli masz pisać teksty typu "Chyba nie...", to nie pisz wcale. Radzę zatem uważać i dwukrotnie pomyśleć zanim cokolwiek napiszesz. :/

15 minut temu, tomo_004 napisał:

Wielkie dzięki! :-D

Ale im więcej czytam o Xiaomi (bo cholernie mnie korci żeby spróbować tę markę), tym więcej nasuwa się pytań... Teraz np. zastanawiam się czy zakupiony u nich telefon będzie można odblokować w celu wgrania xiaomi.eu... Czytałem, że inny dystrybutor (ABC Data) uniemożliwił odblokowanie.

To dystrybucja CK Mediator. Można instalować MIUI Polska/EU bez utraty gwarancji:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2016 o 17:37, tomo_004 napisał:

A powiedźcie mi jeszcze... z którego źródła byście polecili kupić ten telefon?? Chciałem kupić w funtech, ale nie wiedzą kiedy będą mieli dostawę.

Ja będę zamawiał jutro, albo w piątek z aze.com.pl.

Coraz więcej jest dobrych opinii na ich temat, będę zamawiał za pobraniem, więc jakoś się nie obawiam. Ciężko jest znaleźć w Polsce inny sklep z dobrymi cenami i 24 miesięczną gwarancją. 12 miesięcy - to polecane technos, fosttech... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...