Skocz do zawartości

Brak netu i wi fi


michals19s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj mam pewien problem. tel łączy się z siecią wi- fi transmisja danych się uruchamia  chociaż nie jestem w Polsce, ale tel nie łączy się z netem, tzn przy każdej próbie połączenia z chromem czy aplikacja korzystająca z neta brak łączności. do tej pory chodziło wszystko ok. wszystkie opcje włączone jak wcześniej,  zrobiłem restet do ustawień fabrycznych nie pomogło ;( co to może być jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Niemczech wynajmuje mieszkanie, ruter mam u właściciela mieszkania nie mam możliwości zresetować. na telefonach współlokatorów chodzi tj galaxy s6, s4, Sony m2. na moim tel nir chodzi jak i na tablecie kolegi.dziwne to że im chodzi na moim tel i tablecie nie.  w ustawieniach tel sprawdzałem prędkość danych to pokazuje max 1-2 kB / s masakra jakaś, chyba będę musiał kupić startowe niemiecka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredek nie wiem jak to zrobic a 2 sprawa ze nie mam dobtego raczej programu. Sprawdzalem sledzenie danych pokazuje od 0.5 kb/s do 2 siec wi fi ehh((   kupilem dzis startowke niemiecka 5 gb internet i pokazuje szybkosc lacza na tel od 1-10/kb /s jakas masakra przefiez to mniej niz jakas siec 2 g nie wiem o co jiz z tym chodzi ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fredek napisał:

Jak próbujesz ściągać jakiś większy plik też masz taką szybkość ?

Mam taki program na tel ktory pokazuje predkosc internrtu w pasku. Ale fakt ptobowalem cos sciagac ze sklepu play to leciala predkosc okolo 10-15 kb/s a to w tych czasach wydaje sie smieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...