Skocz do zawartości

najnowszy global stable


bufola

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie, da się zainstalować oficjalne romy MIUI (stable albo dev) przez TWRP czy pozostaje mi tylko MIFLASH przez fastboot? U mnie niby instaluje się ok, nie ma żadnych błędów itp., ale niestety telefon nie uruchamia się. Z instalowaniem MIUI POLSKA albo XIOMI.EU nie mam żadnych problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yaroz79 napisał:

A tak na marginesie, da się zainstalować oficjalne romy MIUI (stable albo dev) przez TWRP czy pozostaje mi tylko MIFLASH przez fastboot? U mnie niby instaluje się ok, nie ma żadnych błędów itp., ale niestety telefon nie uruchamia się. Z instalowaniem MIUI POLSKA albo XIOMI.EU nie mam żadnych problemów.

W prosty sposób nie da się, gryzie się z twrp i najczęściej wisi na logo Mi. Można ale trzeba zmodyfikować plik romu, ale z tym jest trochę zabawy i raczej nie ma to sensu bo trzeba to robić przy każdej instalacji nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomayw napisał:

Aktualizujesz z Romu - MIUIPolska ? 

Jeśli mnie pytasz to nie. Z  MIUI 8.0.30 MALMIDG, ale aktualizacja waży 562mb i ściąga się już ponad 4 godziny i jest 56% więc chyba chińskie serwery mają dzisiaj niezłe zatwardzenie. Można przerwać pobieranie i później je wznowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawkwodzu napisał:

Jeśli mnie pytasz to nie. Z  MIUI 8.0.30 MALMIDG, ale aktualizacja waży 562mb i ściąga się już ponad 4 godziny i jest 56% więc chyba chińskie serwery mają dzisiaj niezłe zatwardzenie. Można przerwać pobieranie i później je wznowić?

Można, najwyżej zacznie pobierać od początku. Rzeczywiście dzisiaj coś z serwerami nie tak, nawet pogoda nie działa, może burza magnetyczna dotarła ze słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomayw napisał:

ktoś mógłby potwierdzić, czy działa synchronizacja dyktafon (rozmowy) na 8.1.1.0 MALMIDI Stable ?

Przestało działać od około 17.10 - miuipolska..... 

Bo cała synchronizacja z chmurą Mi dzisiaj przestała działać, dyktafonu też, jakiś ogólny problem z serwerami, trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo po tych cyrkach z serwerami, dzisiaj po kliknięciu pobierz aktualizację od razu aplikacja zapytała czy instalować. Co ciekawe w środę jak były te problemy to przerwałem pobieranie jak było 63%. 
Co do samej aktualizacji to pierwsze co rzuciło mi się w oczy to poprawa działania klawiatury swiftkey. Wcześniej miałem takie delikatne lagi jak na przykład odpalałem przeglądarkę i zaczynałem wpisywać www... Teraz działa płynnie od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...