Skocz do zawartości

Mi 5s - problem z odblokowaniem bootloadera.


Numilka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam problem z odblokowaniem bootloadera ( staje na 50 % ) :/ Miałam podobnie z Mi5, ale wystarczyło wgrać chiński dev rom i dalej poszło ( no a potem oczywiście miui polska :) ). Chciałam tak samo zadziałać w tym przypadku, ale.... nie mogę wgrać tego romu :/ Kiedy wchodzę w Updater -> trzy kropki w prawym górnym rogu -> Choose update package i zaznaczam wybrany rom, klikam OK wyskakuje info: Getting Info a następnie: Can't verify update. Couldn't verify update package. Jak wgrać ten chiński rom w wersji deweloperskiej, żeby odblokować bootloader? Ma ktoś jakieś rady, pomysły ? I z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2016 o 13:34, Numilka napisał:

Super, rozumiem wszystko do "pc" :) Rozwiń wątek "i w konsoli komenda adb reboot edl" :) Będę Ci wdzięczna.

Konsola cmd i tam wpisujesz komende "adb reboot edl".Możesz właczyć ją poprzez shfit+ctrl+prawy przycisk myszy i wybierasz otworz okno polecenia tutaj :) Telefon wejdzie w tryb download/edl i wtedy wrzuczasz dev przez miflasha.

Edytowane przez lockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem problem z odblokowaniem to włączyłem lokalizacje, wifi, potem wszedłem na  i.mi.com zweryfikowałem urządzenie, następnie zlokalizowałem. Po wykryciu lokalizacji urządzenia dałem próbuj ponownie i poszło. Zrobiłem to na oryginalnym chińskim stabilnym romie. Nie instalowałem żadnych innych romów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...