Skocz do zawartości

Soft się posypał V5


ario

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

wczoraj po odblokowaniu ekranu pojawiał się komunikat "ładowanie panelu" (czy ekranu), ekran się ładował i za chwilę to samo. Nie mogłem wybrać żadnej aplikacji bo w kółko to ładowanie. W końcu wziąłem i z recovery wgrałem nowy rom (24) i jest OK.

Jedyny problem to taki, że nie działają widżety BZ weather. Komunikat "brak informacji o pogodzie". Chciałem przeinstalować BZ weather ale nie widać tej apki w liście aplikacji O.o. Jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś jest na rzeczy z tym ładowaniem ekranu. Ja tam mam jak się wyczyści pamięć kiedy jakaś aplikacja jest włączona i się w niej jest. Wtedy po wyjściu jest to ładowanie, ale tylko raz. I żeby było mniej przyjemnie to to ładowanie coraz bardziej się wydłuża od kiedy jest ten problem. Acid na mój problem pisał, żebym dodał pogodę bz do autostartu, może u Ciebie ona będzie możliwa do dodania, bo u mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem nową ciekawostkę - jeżeli wyczyszczę pamięć będąc w ustawieniach to nie ma tego problemu. Zauważyłem też że to robiąc nie jest usuwany z pamięci proces mihome, czyli jakbym miał go na wierzchu i go nie zamykał. W każdym innym przypadku jest usuwany. Czy to może mieć coś wspólnego z tym, bo chyba mihome jako launcher odpowiada za wygląd czyli za te nieszczęsne ładowanie pulpitu.

Edit: to musi być to bo jak wchodzę w ustawienia aplikacji i zakładkę "w pamięci" i stamtąd zatrzymuję proces mihome to wtedy po wyjściu mam ładowanie pulpitu. Ew. dostawca pogody. Ale usunięcie jednego usuwa drugi więc są chyba jakoś ze sobą połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem kolejny minus V5(24). W trakcie rozmowy czujnik zbliżeniowy nie wygasza ekranu (!) a kiedy chcę skończyć dłuższą rozmowę w trakcie, której ekran się wygasi z powodu czasu podświetlenia nie pojawia się rozłącz tylko muszę odblokować ekran i dopiero wtedy. Będę musiał wrócić do poprzedniego softu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że masz tę funkcję ustawioną w opcjach?

Dla przypomnienia: Telefon-> ustawienia-> więcej opcji (telefon) -> czujniki telefonu

Sprawdź czy na pewno wszystko jest ok.

Co do odświeżania pulpitu ciągle to w końcu mam rozwiązanie (od Acida)

Zobacz czy masz zaznaczone Menu -> Launcher -> Pozostaw w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę to jak postawię system. wczoraj odinstalowałem go,zrobiłem full wipe i znowu (24) i dzisiaj ani WIFI ani dane nie działają. Jakiś błąd biblioteki. Ściągam ROM raz jeszcze i jeszcze raz spróbuję zainstalować. Szkoda mi straconych aplikacji no ale cóż... :(

-- 15 lut 2014, o 10:21 --

przeinstalowane i jakieś błędny bibliotek, dane nie działają... dolina

-- 15 lut 2014, o 14:54 --

próba powrotu do (22) zakończyła się porażką. tel.nie wykrywa SIMów . pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...