Skocz do zawartości

wgranie nowego softu


tomkill

Rekomendowane odpowiedzi

siemka,model redmi note 2 ,wersja androida 5.0.2 LRX22G,wersja MIUI 7.0(stabilna)7.0.99.99(LHFNYUN)

instaluja mi sie jakies smieci ,aplikacje,programy na komorce bez mojej zgody ,slyszalem ze soft co mam, jest wadliwy nie oryginalny ,i chce wgrac nowy soft(oryginalny) ktos mi pomoze to zainstalowac,?  SpFlash Tool czy jakos tak ,zeby tym programem zainstalowac nowy soft.pomoze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tomkill napisał:

siemka,model redmi note 2 ,wersja androida 5.0.2 LRX22G,wersja MIUI 7.0(stabilna)7.0.99.99(LHFNYUN)

instaluja mi sie jakies smieci ,aplikacje,programy na komorce bez mojej zgody ,slyszalem ze soft co mam, jest wadliwy nie oryginalny ,i chce wgrac nowy soft(oryginalny) ktos mi pomoze to zainstalowac,?  SpFlash Tool czy jakos tak ,zeby tym programem zainstalowac nowy soft.pomoze ktos?

Z tego co wiem to RN2 może mieć zainstalowany oryginalny system przez aplikacje MiFlash albo SP Flash Tool z czego ta pierwsza jest prosta w obsłudze.

Ja mogę ci pomóc przy instalacji,podaj kiedy masz wolny termin a może uda się nam coś ustalić,najlepiej będzie jak założysz konto GG i będziesz zalogowany w przeglądarce internetowej na to konto,bo przez GG łatwo się wymienia informacji i wole to niż PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JestemMortem napisał:

Obsłuży. Nie obsługiwał wcześniejszych Mediateków.

https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/

Tu masz ładnie wytłumaczone

W tym przypadku są problemy ze sterownikami Windows tylko żeby teraz ktoś mądry wpadł i powiedział które sterowniki mogą być wadliwe :)

@Redmi2 Pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
42 minuty temu, tomkill napisał:

jeszcze mam jeden problem ,czasem mam komunikat ze chce mi sie zainstalowac program bez mojej zgody ,program nazywa sie Maxthon Browser mozna jakos to zablokowac ,zebym nie mial tego problemu?

Sprawdziłeś na innym komputerze czy wykrywa ci telefon w trybie Fastboot?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...