Skocz do zawartości

Odblokowanie Bootloadera


infy1995

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze kiedys dostalem od chinczykow pozwolenie na odblokowanie bootloadera no i to zrobilem teraz wymieniono mi caly telefon na gwarancji i chce odblokowac bootloadera lecz wyskakuje mi "

Sorry, your application has been rejected.

The more active your Mi Account is, the more likely your application will get approved.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem tak jak mowisz i wciaz nie dziala proba odblokowania bootloaderem wyglada tak:

Odpalam aplikacje 

loguje sie

sprawdza moje dane sprawdza czy chinczyk pozwolil odblokowac bootloader

i w tym momencie wyskakuje  "your device isn't supported by MI Unlock" 1 obrazek 

a po sprawdzeniu pozwolenia powinno wyskoczyc takie okienko 2 obrazek

notsuported.jpg

11.png.17dadc89c502936bc036d7e8fa535090.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ale z jakiegoś powodu w chwili obecnej pokazuje się taki komunikat, póki co nie znalazłem rozwiązania. Wg mnie można spróbować nowe konto założyć i nowa prośba o odblokowanie albo zmieniać soft, pytanie tylko jak szybko Xiaomi zapisuje ta informacje o zmianie softu na serwerach. Może wieczorem założę nowe konto to napisze czy taki scenariusz działa.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komunikat "Your device isnt supported" nie pojawia się czasem przed prośbą o podłączenie do fastboota? W sensie czy widzisz ten komunikat na sucho bez podłączonego telefonu do kompa?

Dokładnie tak jest, jeszcze nie masz podłączonego telefonu a otrzymujesz ten komunikat zaraz po tym, jak unloker przeprowadzi sprawdzanie uprawnień do odblokowania. Tylko co pozwolenie do odblokowania ma do nie wspierania modelu telefonu? I to właśnie jest dziwne.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i możliwe, że to ostatnie wydania coś mieszają tylko pytanie kiedy serwer się o takiej zmianie dowiaduje. Próbowałem na ostatnim global stable i dev. W adb nie próbowałem, zawsze jest jeszcze możliwość odblokowania bez zgody albo na innym/nowym koncie lub jeżeli to wina softu to sofcie. Jutro się może pobawię, najpierw inny soft potem nowe konto. Inne konto na pewno działa bo sam odblokowywałeś a zmieniłeś przed tym soft na inny i jeżeli tak to na jaki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat wyskakuje przed podlaczeniem telefonu wgl nie dochodzi mi do prozby podlaczenia telefonu tak jak by na koncie xiaomi nie bylo telefonu albo bylby jakis dziwny system ale w tym momencie od wczoraj mam wgrane miui global DEV poczekam moze serwery nie odswiezyly zmiany systemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Redmi2 napisał:

podpinam wprowadzony w edl tel do pc i flashuje (miflashem20160401) z flash all na china dev

I może właśnie ta zmiana softu powoduje że idzie bez problemów, ale ja w chwili obecnej mam global dev i nadal ten komunikat, zaraz zrobie flash i sie zobaczy, bo jak na china poszło to dlaczego nie idzie na global dev. Drążę ten temat nowego komunikatu z ciekawości bo global dev mi nie przeszkadza.

18 minut temu, infy1995 napisał:

od wczoraj mam wgrane miui global DEV poczekam moze serwery nie odswiezyly zmiany systemu 

W świetle tego co pisze Redmi2 to nie masz na co czekać, on flashuje rom loguje się do konta Xiaomi i unlock, gdzie tu czas dla serwerów. Poza tym ja mam deva już kilka dni a w profilu nadal global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie stanie robilem juz wszystko 
nie chodzi o zgode lecz o wersje systemu telefonu w ich bazie danych ktora mozliwe ze sie jeszcze nie synchronizowala
pozatym promowalem juz GLOBAL I CHINA i nie idzie ani tu ani tu

Edytowane przez infy1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Acid napisał:

A komunikat "Your device isnt supported" nie pojawia się czasem przed prośbą o podłączenie do fastboota? W sensie czy widzisz ten komunikat na sucho bez podłączonego telefonu do kompa?

Podepne sie  bo mam ten sam błąd

Tak, komunikat widzę również bez podłączonego telefonu.

Sprawdzałem również na innym PC - ten sam komunikat.

Telefon Mi5s Plus początkowo z jakimś romem global od goldway z tego co pamietam 8.0.6.0.0  - obecnie 8.0.1.0(MBGMIDG) 

Edytowane przez gacekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gacekp napisał:

Podepne sie  bo mam ten sam błąd

Załóż nowe konto i szybko odblokuj po otrzymaniu SMS-a, zmiana softu nic nie daje przy tym komunikacie. Definitywnie wygląda na cofanie zgód z jakiegoś powodu albo losowo.

A jeżeli nie musisz mieć koniecznie softu xiaomi.eu to zostań na global stable lub ewentualnie zmień na global dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, muszateq napisał:

Załóż nowe konto i szybko odblokuj po otrzymaniu SMS-a, zmiana softu nic nie daje przy tym komunikacie. Definitywnie wygląda na cofanie zgód z jakiegoś powodu albo losowo.

A jeżeli nie musisz mieć koniecznie softu xiaomi.eu to zostań na global stable lub ewentualnie zmień na global dev.

Zlozylem ok 17 prosbe o odblokowanie. Czekam do tej pory na sms :)

Zobaczymy co bedzie

Edit:

Problem z "Your device isn't supported by Mi Unlock" ROZWIĄZANY

Wystarczyło złożyć nową prośbę o odblokowanie jakby moja została usunięta...

Pozdrawiam

Edytowane przez gacekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 minut temu, Dutche napisał:

chciałbym odblokować inny telefon mi max mogę na tym samym koncie?

Tak, konto ma zgodę na odblokowywanie bootloaderów a nie na odblokowanie konkretnego telefonu czy też tylko raz. Zgoda jest bezterminowa o ile jej nie cofnięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 7.12.2016 o 21:06, majdan12 napisał:

Na swoje konto Xiaomi możesz mieć kilka telefonów Xiaomi ale żeby odblokować kolejny telefon musi minąć 30 dni od odblokowania RN3.

dostaje ten sam komunikat i myslalem już że musze usunąć z konta starego mi4, zeby odblokwać mi5, ale na szczescie nie musze.

Czekam tylko na zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...