Jump to content

Recommended Posts

Witam , nie moge  dokończyć flashowania Redmi 3s za kazdy razem ten sam błąd "Nie mozna odnalesc okreslonego pliku:0x80070002; Max buffer sector is 256" wgrywam to : land_global_images_6.11.10_20161110. Prośba o pomoc

Bez tytułu.jpg

Bez tytułu2.jpg

Edited by krzysztofno
6 minut temu, krzysztofno napisał:

Witam , nie moge  dokończyć flashowania Redmi 3s za kazdy razem ten sam błąd "Nie mozna odnalesc okreslonego pliku:0x80070002; Max buffer sector is 256" wgrywam to : land_global_images_6.11.10_20161110. Prośba o pomoc

Chyba ci się wgrało, przytrzymaj dłuuugo power i powinien wystartować. Pierwszy raz to chwilę potrwa. Miałem ten sam komunikat, ale pasek doszedł do końca i nic już nie robi.

2 minuty temu, krzysztofno napisał:

Niestety telefon nie odpala nawet po dłuższym wcisnieciu power. Ekran czarny, brak reakcji.

Jak długim, tak co najmniej minutę albo dłużej potrzymaj sam power, albo jakąś kombinację klawiszy.

1 minutę temu, FromWP napisał:

Jak długim, tak co najmniej minutę albo dłużej potrzymaj sam power, albo jakąś kombinację klawiszy.

Tak trzymałem minute i dluzej. zero reakcji. Dodam ze w tej chwili po podlaczeniu tel pod usb odrazu w chodzi automatycznie w tryb EDL

Próba prze miflash beta skutek taki:

Bez tytułu3.jpg

1 minutę temu, krzysztofno napisał:

Tak trzymałem minute i dluzej. zero reakcji. Dodam ze w tej chwili po podlaczeniu tel pod usb odrazu w chodzi automatycznie w tryb EDL

Czyli jest chyba cały czas w tym edl i tak go wykrywa. To spróbuj może inny starszy rom wgrać może zaskoczy.

4 minuty temu, krzysztofno napisał:

Tu masz do  przedostatnich, wszystkie global dev 6.11.3 może będzie lepiej, ale te ich serwery dzisiaj działają tragicznie.  http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=401623&highlight=global%2Brom%2B6.11.3

3 minuty temu, Redmi2 napisał:

Wez Ty uzyj normalnego miflasha nie tego g.. Najlepiej 20160401, ten najnowszy wlasnie czesto ma takie kwiatki bez powodu i mysle se tu jest problem a nie po stronie samego romu fastboot.

Pisalem o tym nie raz i na en.miui.com i tutaj, ale 90% osob albo nie czyta poradnikow albo ma parcie na najnowsze wersje wszystkiego w tym i miflasha, tylko po co skoro starszy działa zawsze bez problemu a na tym takie cos

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Maj friend , na pierwszym poscie z zapytaniem drugie foto to wlasnie ta wersja o ktorej piszesz, (takiej uzyłem) cztałem juz duzo(niektorzy pisali zeby probowac na innych wersjach, dlatego sprubowalem) na ten temat polskie i anglojezyczne forum. Jakby poszlo to nie zakladalbym tematu.

• Like 1
5 minut temu, Redmi2 napisał:

Wiem, mowie o dalszym wykrywaniu w edl, zobacz na starszym miflashu z tego pierwszego screenu czy wykrywa, jak tak to znaczy, ze za krotko trzymales power i zniego nie wyszedl a jak nie to najnowszy xiaomiflash pokazuje glupoty.
Sprawdz sume md5 pobranego romu fastboot i na wszelki wypadek rozpakuj jeszcze raz a stary wyrzuc
Stworz na c folder mi i tam wrzuc folder z wypakowanym romem.
W miflashu w advanced wybierz flash_all.bat z folderu z romem i na dole programu tez flash all zaznacz.
A w browse wybieramy folder z nazwa romu, ale to chyba wszystko wiesz.

Trzymałem 3 minuty  za kazdy razem w innej kombinacji klawiszy lecz sie nie wybudza .Oglnie to tel mial problem i z kombinacji klawiszy czy tez prze menu aby wejsc w tryb EDL. Użyłem sposobu na kabel deepflash. Sciagaan najnowszy sofcik z linku od kolzeki co napisał powyzej. Aha Bootloader jest zablokowany z tego co wiem,

19 minut temu, krzysztofno napisał:

Trzymałem 3 minuty  za kazdy razem w innej kombinacji klawiszy lecz sie nie wybudza .Oglnie to tel mial problem i z kombinacji klawiszy czy tez prze menu aby wejsc w tryb EDL. Użyłem sposobu na kabel deepflash. Sciagaan najnowszy sofcik z linku od kolzeki co napisał powyzej. Aha Bootloader jest zablokowany z tego co wiem,

Jeszcze jedno mnie niepokoi to znaczy sterownik w trybie edl. U mnie jest inny, nie diagnostic a QDloader :

Qalcomm.JPG

to chyba inny tryb

1 minutę temu, Redmi2 napisał:

Czemu wskazujesz rom dev a flash_all.bat z romu stable? Czy to tylko przypadek dla pokazania jak robisz.
Reszta prawidlowo.
Wez pod inny port usb podlacz i sprawdz jeszcze raz.

przypadek, po kazlem juz po tym jak wywalilo blad

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

To jak nie patrzysz na screeny to po ci zadajesz pytanie, to tak jakby nie czytac o czym jest temat i odpowiadac.
Skoro widziales jaki to error to zauwazylbys ze ma miflash 20160401 ktory byl i jest tylko na 64 bitowy system, zreszta ma w nazwie miflasha 64bit.
Zreszta dla najnowszego xiaomiflash moze byc 32 bitowy system i tez sflashuje tel.

Acha.

Elo kolejna z prób zakonczona sukcesem po wgraniu tego :

land_global_images_6.11.17_20161117.0000.00_6.0_global_463ec38e2b

lecz tel się nie wlacza, długir trzymanie power nie daje rezultatu, jakieś pomysły ?

Jak przyciskam power miga czerwona dioda trzy razy.

Bez tytułu.jpg

Edited by krzysztofno
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...