Skocz do zawartości

mi5 nie rozpoznaje wzoru odblokowania


kwiatnor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ktoś opisywał problem z zapomnianym hasłem do odblokowania telefonu. mnie przydarzyło się coś podobnego z tą różnicą, że to Mi5 zapomniał najpierw odcisku palca a potem wzoru. Wiem, można mnie przekonywać że to ja ale wybaczcie, wiem jakiego wzoru używam od lat kilku.. :D  Oczywiście aparat "wisi" i co dwie godziny daje mi szansę na wygranie w totka!. Na szczęście mogę odbierać rozmowy, ale nic poza tym a ponieważ telefon to mój zawód to zaczynam się poważnie martwić. Kupiony miesiąc temu, w Firmie w Łodzi ale odsyłanie wiąże się z brakiem łączności a na to pozwolić sobie nie mogę. Chciałem zresetować go na twardo ale różne opisy mówią różne i często sprzeczne rady a ja wolał bym instrukcję po polsku i działająca.. Na aparacie nie ma nic czego można by żałować więc jak przywrócić pamięć temu całkiem dobremu "aparatu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie działa w ten sposób że jak się wprowadzi kilka razy błędne hasło wzór to wtedy blokuje się na pewien czas ale można ten proces, zresetować podając hasło do konta Google do którego jest przypisany dany telefon.?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim wypadku nie. Oczywiście że było kilka prób bo pierwsza myśl to , że coś nie tak z dotykiem albo ręka zimna albo brudna,albo za szybko.... po zablokowaniu , czyli teraz mogę podjąć próbę odblokowania znakiem co 120 minut. innej możliwości nie mam niestety. Jakakolwiek próba wejścia dalej i tak kończy się zachęcającym komunikatem "urządzenie zablokowane..spróbuj ponownie za 120 minut" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to konieczne?.... jeśli tak to w kilku punktach proszę o wytyczne. Resztę to forum już posiada ale nie ogarniam tych zgód, wgrywania programu chińskiego polskiego... w jakiej kolejności wykonywać czynności. Jestem z Wrocławia i szczerze mówiąc liczyłem na cud od Acida :D , trochę mam stracha że położę sobie system przez jakiś drobiazg o którym wszyscy wiedzą i z tego powodu o tym nie piszą. Bo zapomina się zwykle o tym oczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dodam po czasie w temacie...

Za pierwszym razem wolałem napisać, że to ja zapomniałem haseł, bo przecież wmawianie przez nowego użytkownika, że urządzenie świruje jest troszkę śmieszne...sam serwisuję telefony..choć raczej tę starszą technologię :D ....tym razem jednak problem powrócił po pół roku.. przechodzę pozytywnie do menu podając odcisk lub klucz (bez różnicy) ale już do zastrzeżonych aplikacji nie mogę wejść... Reset systemu co 6 miesięcy?? Co może być nie tak?

Edytowane przez kwiatnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...