Skocz do zawartości

Zwiększanie ilości wyświetlanego tekstu


SenseyNS

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej orientuję się co można zmienić, ale podobno istnieje bardzo dużo "komend", które można dopisać, a szukajac w googlach trafilem nawet na takie komendy ale tam jest "fachowo" opisane co się zmieni, a mi przydaloby się, żeby ktoś łopatologocznie to napisał np zmiana: ro.sf.lcd_density=480 powoduje, że więcej można wyświetlić na ekranie, bo wszystko robi się mniejsze, a nie jak wszedzie piszą, że zmienia się zagęszczenie pikseli na cal, bo to niewiele mówi przeciętnemu zjadaczowi chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przerobić plik: com.miui.home Jest to zwykły plik zip, tylko bez końcówki .zip. W środku jest plik: theme_values.xml i w nim trzeba zmienić:

<integer name="config_cell_count_x">5</integer>

<integer name="config_cell_count_y">7</integer>

Plik com.miui.home znajdziesz w:

system/system/media/theme/default/

Pamiętaj, aby po modyfikacji plik miał atrybuty: 644, dopiero wtedy restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :)  ale trzeba było uprzedzić że burdel się, zrobi na ekranie :D a tak serio to oficjalnie mogli by dać opcje zmiany tego. Kolejny plus by mieli. 

Najważniejsze: czy aktualki usuwają build.prop i  com.miui.home? 

Screenshot_2016-11-18-09-30-02-242_com.miui.home.png

Edytowane przez Breyger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Lipson47 napisał:

U mnie przy zmianie DPI ikonki się psują i wyglądają inaczej i żaden motyw tego nie naprawia, a u was wszystko wygląda elegancko. 

masz roota ?

jak masz to zainstaluj ze sklepu terminal android i uruchom go

wpisujesz

su

wm density 400

wartość domyślma dpi to 480 , im mniejsza tym mniejsze ikony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@mariusz.ur

Poradziłem sobie w inny sposób. Zmieniałem DPI apką DPI changer coś takiego no i ikonki były popsute. Ale wszedłem do build.prop i zobaczyłem, że tam nie ma linijki od DPI, więc ją dodałem, wpisałem mniejsze DPI i wszystko działa tak jak chciałem. Niemniej jednak dziękuję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...