Skocz do zawartości

Redmi note 3 pro vs Redmi note 4


Domino9524

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić telefon Xiaomi redmi note 3 pro albo redmi note 4. Mogę tylko w wersji 16gb. Zależy mi jedynie na tym, aby nic się nie zacinało, działał bardzo dobrze w grach i miał dobre głośniki. Jak to możliwe to fajnie jakby nic nie wyłączało w tle. Niedawno miałem sony xperia m (pomimo że to żęch działał doskonale i nie wyłączało procesów w tle, gdyż system był za***iście zoptymalizowany). Także miałem Alcatela orange rise 30 (pomimo tego że jest podobnym telefonem działał koszmarnie). Dlatego chcę też abyście doradzili mi jaki system miui wybrać.

Edytowane przez Domino9524
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tpawel napisał:

Oba w tej wersji będą ubijac apki, do gier lepszy note 3pro, ma mocniejsze GPU,ale za to głośnik z tylu.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jest kilka ustawień które pozwolą działać bez problemu aplikacjom w tle

W ustawieniach baterii

Screenshot_2016-11-15-17-29-43-708_com.miui.powerkeeper.png

O raz w opcjach programistycznych

"Limit procesów w tle" i "optymalizacja pamięci"

Screenshot_2016-11-15-17-30-35-676_com.android.settings.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2016 o 11:14, tpawel napisał:

Xiaomi.eu/miui polska to to samo. Global ma OTA, moim zdaniem warto zacząć od niego. A potem jak coś nie będzie pasowało można odblokować bootloader i wrzucić xiaomi.eu

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Lecz jeśli miałbym kupić redmi note 3 pro to tylko z polskim lte. Wie ktoś może jak wtedy odblokować bootloader, albo gdzie jest jakiś toturial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak wypada ten telefonik ? Warty kupna ? Wersja 3GB daje radę ? Mam teraz Honora 7 i chciałbym wymienić na coś większego, o lepszej baterii, mocniejszego. Jak sprawuje się MediaTek ? Powiem szczerze, że obawiam się tego procka. Jak sprawuje się polski soft ? Zobaczyłem mnóstwo recenzji i w każdej skarżą się na przycięta. Jak to u Was wygląda ? Mógłby ktoś wrzucić fotki ? Na aparat też się recenzenci skarżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tpawel napisał:

Ale te z globalem też mają polskie LTE.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Witam. Ja mam w fonie Redmi Note 4 - MIUI Global 8.0.4.0 Stable a nie mam LTE. Dlaczego tak może być?

 

Fon kupiony na portalu aukcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ustawienia -> Karty SIM i sieci komórkowe-> Play -> Operatorzy sieci - jest "wybierz automatycznie - automatycznie łącz z siecią (Play)".

W Ustawienia -> Karty SIM i sieci komórkowe-> Play -> Preferowany typ sieci - jest "Preferowane sieci LTE".

 

I dalej jest napis Play 4G.

 

Nie wiem co mogę jeszcze zmienić aby zadziałało LTE. Reinstalacja softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tpawel napisał:

Na globalu normalnie odblokujesz i wrzucisz twrp

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

17 godzin temu, tpawel napisał:

Na globalu normalnie odblokujesz i wrzucisz twrp

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Na Redmi note 3 pro International?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kupiłem bezpośrednio w Chinach Redmi Note 4 Pro 3/64GB szaro-czarny z MIUI 8.1 i jest to najlepszy telefon jaki miałem i najprzyjemniejszy w użytkowniu. Obawy z dyskusji na forach i światłych recenzji specjalistów o procesor i soft prysnęły jak bańka mydlana. Po ustawieniu języka polskiego wszystko zadziałało perfekcyjnie, spolszczenie bdb, żadnych obcych znaków. Orange łapię w 4G bez problemu tam gdzie inne telefony dawno rwały sygnał. Telefon nie grzeje się, nie zacina, śmiga aż miło. Proporcje Xiaomi wysokości do szerokości powodują że 5,5 cala i ekran 2,5D stał się dla mnie optymalną wielkością mimo wcześniejszej preferencji mniejszych ekranów. Z czarnym Etui Nillkin wygląda świetne, dalej szczupły, elegancki, świetne leżący w dłoni. Dodam, że telefon kosztował mnie 143$ +20$ (!!!) ekspres przesyła DHL prosto do domu w ciągu 7 dni.

Edytowane przez Majkgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...