Skocz do zawartości

uzi89

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Zamowilem sobie kamerkę sportowa yi 4k na aliexpress od jakiegoś sprzedawcy który miał ich dużo sprzedanych i same pozytywy, ale coś nagrywa mi w bardzo słabej jakości na każdej z rozdzielczość...na początku myślałem że to problemem tego że nagrywałem w 4k a mój mi Mi4 nie obsługuje 4k ale dzisiaj nagrałem w HD i tak samo kiczowata jakość. Słyszał ktoś o podrobach yi 4k i jak je rozpoznać, ale nie sądzę że ta jest podrobą bo wygląda na oryginalną...przyszła w pudełku razem z monopodem. Może to problem karty SD? Mam jakąś starą hc 16gb (4), dopiero zamowilem scxc 128GB (10). A może coś w ustawieniach mam włączone? Ma ktoś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupio zabrzmi ale sprawdź czy na pewno zdjąłeś wszystkie folie ochronne.
Nagraj jakiś filmik 4K i umieść go na jakimś serwerze mógł go sobie pobrać i zerknę na niego możesz też nagrać w HD ale proszę aby nie był za długi tak po dziesięć piętnaście sekund najlepiej wychodzi dobrych warunkach oświetleniowych.
Jak mi go udostępnisz to wyślij informacje na pw.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI4 obsługuje 4K i mało tego, nawet potrafi w tej rozdzielczości nagrywać a co do karty pamięci... poczekaj Ty na nową bo ta się do niczego nie nadaje, powinna wyrabiać 32Mb/s podczas gdy kamerka nagrywa z tego co znalazłem:

4K @ 60 Mbps
2.5K @ 45 Mbps
1080p@60fps @ 45 Mbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem w czym był problem. Oglądałem filmy przez aplikacje czyli obraz był wysyłany streamingiem. Jak przerzucilem na kompa to już ładny obraz. A wiecie czy hdr jest w tej kamerce? Bo gdzieś czytałem że jest a nie mogę nigdzie znaleźć.

Edytowane przez uzi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...