Skocz do zawartości

Mi5s - odblokowanie bootloadera


Seraf

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdzie się nie udzielałem i dostałem zgodę w ciągi 15 minut. Po prostu poproś o odblokowanie i poczekaj. Teraz czekam na swój egzemplarz mi5s i zastanawiam się jak odblokować bootloader z pieprzonego macbooka. Chyba trzeba będzie uśmiechnąć się do kogoś z windowsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie thx bo właśnie dziś mam odbierać mojego mi5s i kurczę żal tylek ściska gdy pomyślę o 10dniach :( ...no ale mam nadzieje ze i mi chińczyk odblokuje szybko...a tak btw...czy da się odblokować bootloadera z windowsem 10 Pro 64bit? Czy musi być ta 7, bo proces siadzie na 50%?

Edytowane przez Seraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Seraf napisał:

ok wlasnie pisze z mi5s, pytanko jak poznam czy mam dev china czy global? bo z normalnych jezykow to tylko english tu jest a reszta krzaczki. ponadto pelno tu krzaczkowatych apek :)

Masz China :)

Gorąco polecam zainstalowanie Xiaomi.eu który będzie bardzo dobrym systemem z J.Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok thx wszystkim za info, moj chinczyk wlasnie ok godz 5 nad ranem dal mi zielone swiatelko wiec jak wroce z roboty to zajme sie wgrywaniem miui polska. 

 

niestety nie moge teraz dac screena ale w "info phone" jest podane wersja miui 8.0 Stable 8.0.15.0 (MAGCNDI)...

Edytowane przez Seraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Seraf napisał:

ok thx wszystkim za info, moj chinczyk wlasnie ok godz 5 nad ranem dal mi zielone swiatelko wiec jak wroce z roboty to zajme sie wgrywaniem miui polska. 

 

niestety nie moge teraz dac screena ale w "info phone" jest podane wersja miui 8.0 Stable 8.0.15.0 (MAGCNDI)...

Masz China Stable :)

Pamiętaj że jak w TWRP będziesz mieć plik .zip system operacyjny to jego najpierw zainstaluj i wykonaj restart telefonu,ponownie włącz TWRP i zainstaluj z pliku .zip dodatki MIUI Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Redmi2 napisał:


Nie nie mial china stable! A mial syfiaste miui :-) china stable ma 4(pojedyncze cyfry podzielone kropkami, a nie jak w tym wypadku

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

http://en.miui.com/download-314.html

Strona Xiaomi uważa że jest V8.0.10.0.MAGCNDH z tym że nie wiem czemu jest starsza wersja no ale ilość liczb się zgadza.

Może nie jest aktualna wersje MIUI na stronie? 

http://www.miui.com/thread-6139911-1-1.html

:)

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Redmi2 napisał:


Umiesz po chinsku? Wrzucałeś do tłumacza?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

No ale sam widzisz że jest taka wersja a tłumaczyłem na angielski.

Tylko w sumie może być to podrobiona wersja :( 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...