Skocz do zawartości

Instalacja miui polska na kate oficjalną metodą


maJsterR

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy kombinują bo na reklamie zarabiają dodatkowo, zbierają dane o użytkowniku wszelakie na tym pewnie też jakoś zarabiają ogólnie tam panuje przyzwolenie do inwigilacji totalnej przez państwo więc syfmiui jest opłacalnym biznesem.

Duża też zależy ogólnie odblokowanie od dobrej woli xiaomi a jak to znimi tak dokładnie jest to nikt nie wie to tylko tezy.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snajper kumam tylko taki sam syf mogą umieszczać w oficjalnych stable,dev rom...co innego gdyby np miui polska był od zera napisany ale to tez modyfikacja global dev...podsumowując oficjal stable, dev teoretycznie moze miec opcje inwigilacji totalnej. Jak sądze w miui polska nie przekopują się przez cały rom i nie analizują a raczej to co się da wycinają + dokładają własne usprawnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kyniolus73 napisał:

snajper kumam tylko taki sam syf mogą umieszczać w oficjalnych stable,dev rom...co innego gdyby np miui polska był od zera napisany ale to tez modyfikacja global dev...podsumowując oficjal stable, dev teoretycznie moze miec opcje inwigilacji totalnej. Jak sądze w miui polska nie przekopują się przez cały rom i nie analizują a raczej to co się da wycinają + dokładają własne usprawnienia. 

1 oficjalny global musi przejść weryfikacje wujka Google a syfmiui nie więc wszystko się da wgrać.

2Mniewam że co użytkownicy zgłoszą na xiaomi.eu jest usuwane jak najszybciej.

Ciekawe tylko czy przed wypuszczeniem miui Polska jest jakoś weryfikowane

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mogę potwierdzić że udało mi się na Global Stable 8.1.1.0(MHRMIDI) oficjalnie odblokować bootloader.W opcjach programistycznych zawsze odrzucało próby powiązania konta z urządzeniem,a przed chwilą się udało i potem już poszło szybko,bez kultowego błędu 50%....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎11‎.‎01‎.‎2017 o 09:32, Redmi2 napisał:

Ale co ty porownujesz syfmiui do oficjalnych romow? Przeciez to bez sensu. Ja mowie o global stable i dev oficjalnym a ten jest jeden... Tam jest w obu na 100% ta opcja. Przynajmniej na miui8. Syfmiui to nie wiadomo jaki to rom, to na bank nie jest stable, to zlepek kilku romow, czesto wykastrowany a dodany syf. Napisz ze na syfmiui nie miales tej opcji a nie ze na stable nie miales. Napis stable tam jest tylko dla zmylki. Bo on nie ma nic wspolnego z oryginalnym stable.

Nie ma czegos takiego jak pol oficjalny rom, czy nie do konca oficjalny rom..

Jest albo oficjalny albo syfmiui. Miales syfmiui a ten sie nie dzieli na dev i stable, bo sam napis o niczym w tym wypadku nie znaczy, mozna calkiem wykasowac go i wpisac sobie np redmi2 miui rom stable...

A co do samego odbloku wracajac tu nie ma nic do rzeczy sterownik, wgrywalem 6 roznych romow dev i stable na redmi note 3 pro kate i na kazdym nie moglem powiazac z kontem xiaomi. A odblok nie szedl. Jednym powiaze i odblok idzie a innym nie. Tych co maja problem z unlockiem kate jest duza loteria i jest znacznie wiecej niz tych co sie udaje.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Nie możliwe, abym miał wgrane syfmiui, ponieważ wersje GLOBAL STABLE w urządzeniu pokrywała się z tym, co Chińczycy udostępnili na oficjalnych serwerach. Mimo to opcji Status Odblokowania nie było, dopiero po przejściu na GLOBAL DEV pojawiła się w ustawieniach programistycznych. Dodam, że gdyby coś było nie tak i w urządzeniu siedziałaby jakaś syfiasta zlepka, to raczej nie udałoby mi się zainstalować oficjalnego oprogramowania (DEV) przez recovery, nie sądzisz?

UPDATE:

Bez funkcji powiązania telefonu z kontem Xiaomi nie odblokujesz urządzenia, to jest właściwie pozbawione logiki. Jeżeli komputer nie widzi powiązania między telefonem, a kontem, to niby w jaki sposób może je zweryfikować?

Edytowane przez Pan_Adrian
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie wystarczy powiązać telefon z kontem miui zwyczajnie za pomocą dodania konta xiaomi do telefonu? Pytam ponieważ niedawno odblokowywałem Redmi Pro - przyszedł na pseudo stable z językiem "polskawym" i nie było w opcjach programistycznych opcji na temat konta. Dodałem konta zwykłą metodą ( w kontach telefonu) i odblokowanie poszło na tym dziwnym nieoficjalnym romie za pierwszym razem. Możliwe że na redmi pro jest inaczej ?

Edytowane przez meleager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Błędów czy problemów nie zauważyłem. Jedynie wolnego ram zostaje około 1,3GB,a przy 7.1.12 pozostawało około 1,5GB, ale nie ma to wpływu na działanie.

Dnia 23.01.2017 o 08:59, Snajper napisał:

Wgrywał już ktoś aktualizacjie MIUI polska(xiaomi.eu) 7.1.19?

Działa to jako tako na redmi note 3 se są jakieś błędy rzucające się w oczy?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...