Skocz do zawartości

Custom Romy na Mi Max


Xanth

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Xanth napisał:

Jeszcze raz nie. Najpierw na XDA był nieopublikowany oficjalny teamu z lineageos.org. Potem to opublikowali oficjalnie u siebie ;)

X.

Ja nie wiem jak to było dokładnie wiem tylko że najpierw widziałem 

a następnie pojawił się ''Oficjalny'' 

Mnie osobiście bardziej zastanawia jaki system jest lepszy w działaniu a nie przez kogo jest robiony,może być nawet tworzony w Roswell przez kosmitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ten dla helium nie wyszukuje aktualizacji (wali błędem sieci). Ale wcale się nie dziwię, bo niby gdzie miałby szukać? ;)

X.

PS. Pozatym jest praktycznie identyczny z tym na S5, tak samo podobnie działa. Ma jednak kilka featuresów typowych dla Xiaomi, choćby net traffic na pasku powiadomień, gdy S5 tego nie ma ;)

Edytowane przez Xanth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xanth napisał:

Aha, ten dla helium nie wyszukuje aktualizacji (wali błędem sieci). Ale wcale się nie dziwię, bo niby gdzie miałby szukać? ;)

X.

PS. Pozatym jest praktycznie identyczny z tym na S5, tak samo podobnie działa. Ma jednak kilka featuresów typowych dla Xiaomi, choćby net traffic na pasku powiadomień, gdy S5 tego nie ma ;)

Ja na Hydrogen na tym nieoficjalnym systemie mam OTA i wyszukuje i pobiera aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś mój poprzedni post po aktualizacji 13:58? 
Ten który podałeś jest tworzony przez kogoś innego i czy jest lepszy nie wiem bo nie miałem go jeszcze zainstalowanego

Teraz przeczytałem, dzięki za odpowiedź. Zainstaluje więc wg twoich zaleceń starsze recovery i Rom z linku.


Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Axon napisał:


Teraz przeczytałem, dzięki za odpowiedź. Zainstaluje więc wg twoich zaleceń starsze recovery i Rom z linku.


Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

Muszę napisać do autora TWRP że jest zepsute to najnowsze,ale to dziwne bo już długo jest na XDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, addone napisał:

Mi też te najnowsze nie bootuje, tylko na chwilę pojawia się logo twrp i restart. Oficjalne działa bez zarzutu.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

Mi wszystkie wersje TWRP od nijel8 działały oprócz tej najnowszej.

Po zainstalowaniu najnowszej przez ADB,TWRP się nie włącza tylko system a jak ręcznie chce uruchomi TWRP to jest czarny lekko podświetlony ekran.

Oficjalne TWRP z twrp.me jest okrojone i ma dużo błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wajs napisał:

A właśnie, z jakiego TWRP korzystacie? Ja mam TWRP 3.0.2-2 i nawet nie wiem skąd je zassałem, bo na twrp.me jest tylko 3.0.2-0.

...

Teraz sprawdziłem, na twrp.me jest 3.0.3-0

Ja używam TWRP 3.0.3.1 Nieoficjalne = lepsze

Zrobili aktualizacje na twrp.me bo wyszedł Android 7 w MIUI.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła jakaś poprawiona wersja https://drive.google.com/open?id=0B60OA264UF_PWlNsVDhFRnFTdTA

 

 

02-16-2017 - fixed MIUI userdata decryption this time for sure , kinda pointless b/c MIUI wont boot once TWRP renames /system/boot-from-recovery.p file and /system verify flag present in fstab.qcom... but at least you wont loose your data
- fixed navbar still visible when disabled in "Select storage" screen

Edytowane przez mario1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mario1974 napisał:

Witam mam jeszcze jedno pytanko czy na custom Rom działa szybkie ładowanie?

Ja tego nie widziałem na Mi Max,ale na RN3P który ma ten sam procesor,jak zainstaluje alternatywny kernel to jest szybkie ładowanie QC.

Może jest już jakiś kernel z obsługą QC,tylko jeszcze nikt nie testował :) ja jeszcze przed sprzedażą mojego Mi Max przetestuje różne systemy i może kernel.

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się 10 osób które wróciło do MIUI? to jest tak samo możliwe jak to że ludzie sami zaczną sobie instalować systemy bez poradników

Nie wiem czy 10, ale ja wracam.
Lineage fajny ale parę rzeczy irytuje.
Gorsze działanie wifi na miui latał jak szalone teraz muli strasznie.
W miui wchodziłem na motywy i mogłem zmienić wszystko tu tego nie ma.
Blokowanie reklam w miui bajka a tu instaluje 10 adblocka i reklamy jak są tak są.



MiMaxPrime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sleyoo napisał:


Nie wiem czy 10, ale ja wracam.
Lineage fajny ale parę rzeczy irytuje.
Gorsze działanie wifi na miui latał jak szalone teraz muli strasznie.
W miui wchodziłem na motywy i mogłem zmienić wszystko tu tego nie ma.
Blokowanie reklam w miui bajka a tu instaluje 10 adblocka i reklamy jak są tak są.



MiMaxPrime
 

A jaki firmaware używałeś i z jakiego dnia miałeś system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sleyoo napisał:

Nie pamiętam jak z WI-FI było na moim Hydrogen ale wiem że starsza paczka czyli pierwsza jaka została dodana na XDA w temacie działała najlepiej a ta druga w kolejności była gorsza,bo telefon dłużej łączył się z siecią komórkową i czasem zrywało połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2017 o 18:08, JestemMortem napisał:

Api2 to kwestia wgrania paczki czy dopisania linijki do build.prop

Bzduraaaa. To wymusza tryb kompatybilny api2, ale nie włącza typowego api2. No chyba, że nagle w manual camera masz wszystkie tryby do sterowania, naświetlanie 32s i możliwość strzelania RAWów? To zwracam honor ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa doskonale,chyba ten system zostanie na Mi Max,systemem który może być też ciekawym bo ma dużo ustawień jest Android Ice Cold Project,jeszcze zostało kilka systemów których nie testowałem ale nie jestem przekonany że mogą być lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na AICP 12.1 jak dla mnie system ok głośność sobie zwiekszyłem ;-) z waszą pomocą aktualizacja praktycznie co dnia, jeszcze jedynie RR kiedyś wgram dla porównania. Na miui nie mam zamiaru wracać. Dzięki developerom za Custom Romy telefon dostaje kopa na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem chyba wszystkie największej i najbardziej dopracowane systemy z przyszłością i na pierwszym miejscu na 99% będzie 

Bo ma masą ustawień coś jak Android Ice Cold Project z tym że na Resurrection Remix 5.8.2 nie wywaliło mnie z aplikacji przy przełączeniu kamery z przodu na tył a na AICP raz się zdarzyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...