Jump to content

Mi4c od goldway

Recommended Posts

Witam,

Znalazłem informację, że jutro w goldway jest mega zniżka. Mi4c w wersji 2/16 jest do kupienia za 99$. A już się martwiłem, że będę musiał mocno kombinować nad prezentem gwiazdkowym dla żony :)

Pytanie, czy sellers shipping metod daje gwarancją na ominięcie VAT? Przeszukałem googla pod tym kątem i przyznam szczerze, jestem głupszy niż na początku. W necie są różne opinie, a na stronie goldway na Ali nie znalazłem szczegółowego opisu ich usługi transportu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Goldway opisuje jak to robi, jak wejdziesz w jego produkty i zaznaczysz od ceny najwyżej to wejdź w EU Express i tam masz objaśnione.

Ja dosłownie dwie godziny temu odebrałem mojego Mi4C od kuriera właśnie tą metodą czyli sellers shipping metod. Przyjechał telefon bez vat, ale poczytaj sobie tylko polskie komentarze z ich aukcji. Tak jak powiedziałeś opinie są podzielone jedni dostają bez inni z. Plus do tego dość szybka wysyłka mój zamówiłem 28 października w nocy i przyszedł w 13 dni (10 roboczych).

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

do mnie kilka dni temu od goldwaya mi4c  wysyłka singapur post .....  i  naliczony vat  105pln.

Na paczce goldi napisał gift  smartfon wartość 20$.

jako ciekawostkę dodam ,że do warszawy dotarł w 14 dni  a z wawy do mnie (110km) w 15dni.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...