Skocz do zawartości
  • 0

Redmi Note 3 Pro 3/32 vs Mi Note 3/16


StachuCapan

Pytanie

Witam serdecznie. Przymierzam się do zakupu nowego telefonu od Xiaomi i głównymi kandydatami są tutaj mi note oraz redmi Note pro. Oba dostępne na Aliexpress za około 160$. Najbardziej zależy mi na długim czasie pracy na baterii, wydajności działania przy kilku działających na raz aplikacjach i dobrej jasności przy używaniu w słońcu. Na korzyść Redmi zdecydowanie działa większa pojemność baterii, ale za to cała reszta wydaje się być lepsza w Mi Note. Obecnie jestem na Mi4 i tutaj nasuwją się pytania: czy mi note wytrzyma dobę bez ładowania przy intensywnym użytkowaniu oraz czy przesiadka z flagowca na Redmi byłaby mocno odczuwalna? 

Edytowane przez StachuCapan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od mi4 mi note ma lepszy dzwięk, większy ekran i według mnie trochę lepszy aparat. Reszta to w sumie to samo. Mi bateria z mibandem trzyma średnio 3 dni. Jeśli chodzi o rnd3 pro to bym w to nie celował jeśli cenisz sobie wykonanie serii Mi , dźwięk i aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, MD13 napisał:

Od mi4 mi note ma lepszy dzwięk, większy ekran i według mnie trochę lepszy aparat. Reszta to w sumie to samo. Mi bateria z mibandem trzyma średnio 3 dni. Jeśli chodzi o rnd3 pro to bym w to nie celował jeśli cenisz sobie wykonanie serii Mi , dźwięk i aparat.

A jaki rom masz zainstalowany? i dużo użytkujesz? Bo dla mnie priorytetem jest, żeby wytrzymał dosyć solidną eksploatację pod tym względem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, Drakoon34 napisał:

Pewnie miui emoji23.png kupować na aliexpress? Ciekawe jak będzie wyglądać proces reklamacji.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

A czy ja pisałem, że potrzebuję mieć gwarancję w Polsce albo w ogóle jakąkolwiek? Mówiąc "rom" na forum MIUI Polska chyba oczywiste jest, że pytam o konkretną wersję tegoż systemu.

Poza tym, jeśli się nie mylę, ten dział przeznaczony jest właśnie do zadawania pytań bardziej doświadczonym użytkownikom i posiadaczom konkretnych modeli licząc na ich życzliwą pomoc, więc jeśli nie zamierzasz podzielić się konkretnymi informacjami, to może po prostu daruj sobie pisanie dla samego pisania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A jaki rom masz zainstalowany? i dużo użytkujesz? Bo dla mnie priorytetem jest, żeby wytrzymał dosyć solidną eksploatację pod tym względem

W tej chwili aktualny dev czyli 6.11.3. sot dochodzi mi do 4h. I cały czas mam mibanda podłączonego. Czyli nie jest tak źle.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...