Jump to content

Mi band 2 problem z mifit

Recommended Posts

Wersja MIUI: 6.11.5

Posiadany smartfon: Mi5 pro

Jakim użytkownikiem jesteś?  Zaawansowany

Opis znalezionego błędu 

Witam, dziś opaska przestała łączyć się z telefonem, ponowne łączenie nie działało, więc rozłączyłem opaskę w aplikacji mifit w celu połączenia jej ponownie.. jednak przy każdej próbie łączenia - owszem - opaska pokazuje, żeby nacisnac przycisk, ale po jego naciśnięciu tak jakby telefon nie dostaje informacji zwrotnej.. jest tylko moznle naciśnięcia "opaska nie wibruje?" Co zrobić?

Próbowałem na wersji aplikacji dostępnej na miuipolska.pl, oraz aktualizowanej

Screenshot_2016-11-09-23-50-26-738_com.xiaomi.hm.health.png

Edited by dmaciekd

Cześć,

Mam ten sam sprzęt - Mi5 Pro i Mi Band 2.

Na Mi Fit z forum niestety nie zawsze się łączyło a po odparowaniu nie miał ochoty się ponownie sparować.

Tymczasowo pomagało wymuszenie zamknięcia MI Fita i wyłączenie i włączenie BT.

Na najnowszej wersji MiFit ani razu nie stracił połączenia i paruje prawie natychmiast.

• 2 weeks later...

U mnie to samo. Mi5 pro, mi band 2 - po aktualizacji Mi Fit i aktualizacji firmware nie łaczy sie wcale. nie pomaga włączanie i wyłączanie. Na Nexusie 5 zainstalowałem Mi Fit -  no i sie polączył. W Mi5, w ustawieniach bluetooth cały czas jest opaska jako rozłaczona. Niestety nie ma tam opcji tzw"zapomnij". Może to by pomogło. Czy jest jakaś możliwość wyczyszczenia w telefonie danych BT?( ustawienia fabryczne raczej nie wchodzą w gre :()

Edited by kraver59

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...