Skocz do zawartości

Pomocy uziemiłem Mi Note Pro


MisioWilk

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Redmi2 napisał:


Dostales zgode? Czysciles kompa ze "zlych sterow" jak w poradniku? Bo widze nawet instalowales mi pc suite co ja w swoim poradniku odradzam! Wroc do mojego poradnika i przeczytaj go jeszcze z raz calutki a potem czytaj ten punkt ktory masz zrobic i rob to.


Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

A może niech odblokuje Bootloader aktywując FastBoot na telefonie i w ADB wpisanie 

fastboot oem unlock

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redmi2 napisał:

Mozna i tak, poprostu on pytal dalej o mi unlock ze mu taki komunikat wyskakuje.

A wyskakuje bo albo nie ma zgody na unlock albo namieszane w sterownikach. Ale mozna sprobowac odbloku bez zgody przez komende adb jak w przypadku mi4c.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ja bym to zastosował się do komendy i już dawno temu miał Xiaomi.eu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za poświęcony czas miło że są ludzie chcący pomóc :)

Żadnej zgody nie mam bo nie pisałem do nich bo na to czeka się kilka dnia ,myślałe,m ze da sie to jakoś przeskoczyc skoro to mój tel a nie ich troche to smyutne że panowie  inneggo kraju decydują o jego losie skoro ja za niego zapłaciłem... ale będę musiał napisać takie coś

Druga sprawa zrobiłem tak jak pisał Redemi2 werjse hardcor czyli podmiana recovery na rcovery twpr z zmianą nawy i z fleshowałem wszystko przeszło gładko ale nadal nie ma w romie twrp:(

jeszcze bede próbował inne porady stosować ,chyba ze to nie ma sensu bo bez zgody nic nie zrobie?

 

sterowniki mam wporzadku :)

a namieszałem na samym początku popinają tel do PcSuita to mo mi załatwiło blokade i teraz bujam sie ale czasu juz nie cofne bo teraz wiem co miał bym zrobić dzięki Wam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Redmi2 napisał:


Bo twrp jest wgrane ale :-) masz zablokowany btl :-P.
A kolejna sprawa to w poradniku jest jak zeobic porzadek ze sterami :-)
Komende podal kolega wyzej Ci. A o zgode bym wystapil, przychodzi w kilka minut :-) przynajmniej mi :-) hehe

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Zgoda ostatnio to kilka minut lub 1-2 dni :)

Ja na koniec lata wysyłałem prośbę dla swojego Mi Max to przed imprezą wysłałem a jak wracałem z imprezy to był sms od Xiaomi.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MisioWilk napisał:

teraz mam działać w ten sposób: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik

Redemi2  jak Tobie tak szybko wysyłają ten kod to może dał byś rade mi w tym pomóc...:) 

Czemu nie próbowałeś wykonaj tą komendę w ADB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MisioWilk napisał:

takie cos mam

Przechwytywanie16.PNG

Złą komendę wpisałeś dodałeś ''s'' a powinno być  fastboot oem device-info

Nie pamiętam ale czy najpierw trzeba wpisać  fastboot devices  a dopiero komendę do odblokowania Bootloader a ty wpisałeś samą komendę,więc to może też źle.

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Redmi2 napisał:


Przeciez to jedno i to samo i czy mowimy xiaomi.eu czy miuipolska to niczym to sie nie rozni...
 

To czym się różni MIUI Polska/EU od - tak ostatnio słyszałem - "china dev z dogranym spolszczeniem" czy globalem? Poza aplikacjami Google i dokładnością spolszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak z innej bajki moze ktorys z Was mi odpowie czemu od czasu do czasu moj tel. sie sam restartuje...  Np. podczas sluchania muzy - zawiesza sie i wył.  To raczej nie jest wina karty sim bo ja wymieniałem (bo tak radzili na forum) i problem powtarza się czasem rzadziej czesem częściej na roznych romach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...