Skocz do zawartości

3gb ram vs 2gb


PanMarcepanek

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Michalec napisał:

Ja osobiście po przesiadce z Redmi Note 2, który miał 2GB RAMu widzę różnicę i według mnie jest to opłacalne.

W dobie dzisiejszych aplikacji typu Messanger, który bierze czasem aż 300MB RAMu - jak najbardziej opcja 3GB RAM ;)

Messenger i 300 RAM?? Mi po odklodkowaniu i wyczyszczeniu RAM zwalnia prawie 1GB ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PanMarcepanek napisał:

1. Z tej aukcji uniknę dodatkowych opłat przy przesyłce darmowej?
2. Opłaca się brać dodatkową gwarancję? Miał ktos kiedyś problem z tym telefonem i z niej korzystał? 

1. Loteria. Pewność o braku vat masz tylko na Seller's Shipping Method.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAM w androidzie nie jest po to by był pusty ale po to by zmieściło się w nim jak najwięcej aplikacji dzięki czemu możesz wygodnie i bez loadingów się między nimi przełączać. Kłania się czarodziejskie słowo multitasking. Jeśli chcesz używać góra dwóch apel albo uwielbiasz ubijać procesy w tle to 2GB jest akurat dla ciebie. W każdym innym wypadku bierz telefon gdzie jest jak najwięcej RAMu bo kartę pamięci prawie zawsze można dołożyć a z pamięcią operacyjną jest już kaplica.

Co do przesyłki to doświadczenia mam takie: na darmową przesyłkę czekałem równy miesiąc ale doszła cała i zdrowa bez żadnych dodatkowych opłat. Ostatnio wziąłem szybką przesyłkę DHL-em i od trzech dni się pier#$ę z wymianą maili, telefonów, kopii rachunków, potwierdzeń wpłat i innych dupereli z celnikami. Mam nadzieję że w końcu mi ten telefon wydadzą. Następnym razem na 100% nie biorę DHL.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...