Jump to content

Chomps SMS

MartInR
 Share

Recommended Posts

Witam

Pytanie kieruje głównie do @AdamKli

Na moim MI5 korzystam z Chomps SMS, dzięki Tobie rozwiązałem problem z nie przychodzącymi sms-ami.

Jednak jest problem z odbieranie mms-ów i wysyłaniem. Mms-a nie da się wysłać z tej aplikacji ponieważ po kliknięciu na przycisk plusa, gdzie wybiera się rodzaj treści tzw multimedialnej nic się nie dzieje. Nie ma możliwości dodania jakiegokolwiek zdjęcia. Sprawdziłem na innym telefonie, wysyłanie mms-ów działa ok. Czyli jest to wina optymalizacji Chomps SMS na urządzenia Xiaomi.

@AdamKli z tego co wiem to korzystałeś/korzystasz z Textry czy miałeś jakieś problemy z mms-am ?

Nie mam wyjścia muszę czymś zastąpić Chompsa.

No i problem z mms-ami wykryłem dopiero teraz bo wcześniej z MI5 nie wysyłałem ani nie odbierałem mms-ów.

Edited by MartInR

@MartInR Aktualnie korzystam z systemowej aplikacji do sms. Ale wejdź w zainstalowane aplikacje, znajdź chomps sms -> na samym dole pozostałe uprawnienia -> wyświetlanie wyskakujących okien ustaw na zezwól.  Prawdopodobnie powinno pomóc bo mi w textra nie wyświetlały mi się emoji, klikałem na + i nic się nie działo. Zmiana tych ustawień rozwiązała problem. 

Edited by AdamKli
  • Like 1

Możesz bez problemu wybrać przez którą kartę SIM ma być wysany SMS i czy na pewno wysyła przez tą wybraną?

Pytam bo wcześniej testowałem ChompSMS na Motoroli MotoG 2014 (dual sim) i tam mimo wskazania karty SIM 2 wiadomość była wysyałana przez SIM 1 ale w programie była oznaczona jako wysłana przez SIM 2.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...