Skocz do zawartości

Xiaomi Mi5 Global Rom


arlenbales

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post więc proszę o ewentualne przeniesienie.

Mam dylemat ponieważ zastanawiam się nad zakupem Xiaomi mi5 jednak chciałbym dowiedzieć się czy w którymś ze sklepów jest dostępna wersja z global rom oraz czy przy zakupie z ibyg mogę po prostu wyjąć tel z pudełka i zaktualizować do wersji miui 8 tak abym miał język polski ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też właśnie chce kupić z ibuygou tylko martwi mnie wpis że jest tylko język chiński i angielski. 

https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-7392.html

lub

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-7314.html

Czy to jest obojętne który model wybiorę na stronie żeby mieć język polski? Szczerze mówiąc jak czytam te poradniki do wgrywania to od razu stwierdzam że nie będę miał kiedy tego zrobić bo nie mam za bardzo czasu. Powinienem się martwić tym wpisem:

"Language:English and Chinese"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na najnowszym globalu 8.1.2.0 też macie usługi xiaomi na pierwszym miejscu zużycia baterii? Wyżej niż system i wszystkie usługi google. Z synchronizacją gmail cały czas włączoną zjada max 5% przez noc ale czemu te usługi xiaomi przy jedynie zalogowanym koncie i wyłączonych wszystkich synchronizacjach xiaomi są tak wysoko.

Edytowane przez blablabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tuesday, November 29, 2016 o 20:51, Tytus napisał:

Też właśnie chce kupić z ibuygou tylko martwi mnie wpis że jest tylko język chiński i angielski. 

https://www.ibuygou.com/p-black-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-7392.html

lub

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-7314.html

Czy to jest obojętne który model wybiorę na stronie żeby mieć język polski? Szczerze mówiąc jak czytam te poradniki do wgrywania to od razu stwierdzam że nie będę miał kiedy tego zrobić bo nie mam za bardzo czasu. Powinienem się martwić tym wpisem:

"Language:English and Chinese"?

Czy można prosić o odpowiedź na to pytanie? Też chcę kupić mi5, a jestem tylko dziewczyną i nie wszystko w temacie rozumiem. Jest tam ten napis "language: English and Chinese". Czy to znaczy, że przyjdzie bez polskiego? 

A ten pierwszy link odnosi się do czarnego mi5, który jest już niedostępny.

Czy dobrze mi się wydaje, że obecnie już na tej stronie ibuygou nie sprzedają telefonów ze starszym romem i zamówiwszy dostaniemy z polskim językiem?

Edytowane przez ksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na najnowszym globalu 8.1.2.0 też macie usługi xiaomi na pierwszym miejscu zużycia baterii? Wyżej niż system i wszystkie usługi google. Z synchronizacją gmail cały czas włączoną zjada max 5% przez noc ale czemu te usługi xiaomi przy jedynie zalogowanym koncie i wyłączonych wszystkich synchronizacjach xiaomi są tak wysoko.

U mnie wszystko wygląda normalnie. Usługi Xiaomi wcale nie są wyszczególnione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na najnowszym globalu 8.1.2.0 też macie usługi xiaomi na pierwszym miejscu zużycia baterii? Wyżej niż system i wszystkie usługi google. Z synchronizacją gmail cały czas włączoną zjada max 5% przez noc ale czemu te usługi xiaomi przy jedynie zalogowanym koncie i wyłączonych wszystkich synchronizacjach xiaomi są tak wysoko.

U mnie usługi xiaomi są nisko.
Facebook 20% a xiaomi 1,5%.
Mam tą samą wersję globala co Ty

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5.12.2016 at 2:29 PM, Pilat02 said:


U mnie usługi xiaomi są nisko.
Facebook 20% a xiaomi 1,5%.
Mam tą samą wersję globala co Ty

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

tylko że pewnie zupełnie inaczej użytkujesz telefon, ja mam z prądożernych rzeczy na stałe włączony gps, wifi i 3g, do tego synchronizacja tylko gmail. Telefon prawie nie zużywa prądu: 0,5% na godzinę, lekkie użytkowanie, bateria trzyma 3 dni ale wyskakują te usługi xiaomi na pierwsze miejsce 30%, drugie miejsce usługi google 7%. Zastanawiam się jak wyrzucić te usługi xiaomi. Pewnie jak bym zajeżdzał telefon w dzień to te usługi byłyby nie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie ponieważ również czekam na mojego xiaomi Mi5 i chcialbym spytać czy lepsza jest wersja global czy wersja xiaomi.eu? oczywiście czytałem czym się różnią ale chciałbym poznać opinie użytkowników, czy zauważyli np. niższe zużycie baterii na xiaomi.eu itd?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie czy jeżeli przyjdzie do mnie telefon z global stable rom a chciałbym mimo wszystko go wyczyścić nawet jak będę chcial instalować global stable to czy instalacja najnowszego global stable powoduje wyczyszcenie telefonu? a jeśli nie to jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Dręczy mnie problem systemu w moim mi5 , posiadam global 8.1.2.0 wersja stabilna i chciałem przejści na miui polska... a żeby to zrobić próbowałem bez spamowania forum zgłebić temat i tego dokonac... jak radzili pierwszy krok to odblokowanie bootloader'a, niestety po przejsciu pierwszym waznych kroków próba odblokowania zakończyła się komunikatem "couldn't verify device" i pojawił się problem ... Zatem zmuszony jestem w ten wigilijny dzień prosić Was o poradę czy da radę wgrać miui polska i jesli tak to czy znajdę gdzieś najbardziej wyraźny tutorial co nalezy wykonać? Tak, jestem laikiem...ktoś pisał, że telefony z wersją stabilną chińskiego systemu nie mogą zostać odblokowane itd. jedynie wgranie dev rom itd. ... pomocy! jak schrzanię telefon dzisiaj nie bede z czego wysyłać życzenia ;) 

PS Spokojnych świąt życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ev_ev napisał:

Witajcie, 

Dręczy mnie problem systemu w moim mi5 , posiadam global 8.1.2.0 wersja stabilna i chciałem przejści na miui polska... a żeby to zrobić próbowałem bez spamowania forum zgłebić temat i tego dokonac... jak radzili pierwszy krok to odblokowanie bootloader'a, niestety po przejsciu pierwszym waznych kroków próba odblokowania zakończyła się komunikatem "couldn't verify device" i pojawił się problem ... Zatem zmuszony jestem w ten wigilijny dzień prosić Was o poradę czy da radę wgrać miui polska i jesli tak to czy znajdę gdzieś najbardziej wyraźny tutorial co nalezy wykonać? Tak, jestem laikiem...ktoś pisał, że telefony z wersją stabilną chińskiego systemu nie mogą zostać odblokowane itd. jedynie wgranie dev rom itd. ... pomocy! jak schrzanię telefon dzisiaj nie bede z czego wysyłać życzenia ;) 

PS Spokojnych świąt życzę!

Tutaj masz wszystko opisane co i jak.Nawet piszę co robić z komunikatem "couldnt..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co się stało z tym poradnikiem bo dzisiaj go już nie widzę, ale dwa dni walki i utknałem na próbie wejścia telefonu w tryb EDL ... wiele sposób i nic nie przyniosło rezutlatu. Jedyna opcja której nie testowałem to 'stunigowany kabelek' :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...