Jump to content

Xiaomi mi5s PLUS - recenzja YouTube | MajsterPirzu.

Pirzu
 Share

Recommended Posts

TADAAAAM ! I jest recenzja Xiaomi mi5s plus, mówiąc w skrócie - wg mnie najlepszy telefon od xiaomi jaki testowałem, w dodatku jest promocja na GearBest na 445USD - https://goo.gl/zclsKj - nic tylko brać jeżeli szukacie świetnego smartfona :) Naprawde ma dużo plusów i parę małych minusów - sprawdźcie sami - wystarczy kliknąć na obrazek lub tutaj żeby obejrzeć :)
unnamed.jpg

• Like 2

Niby OK, ale w kwestii audio, porównywanie Mi Note do jakiegokolwiek innego telefonu to chyba pomyłka. Mi Note ma chipset audio Hi-Fi, więc ani Mi5, ani Mi5s nie będzie miało wyższej jakości dźwięku, bo nie ma czym go przetworzyć. Jeśli natomiast porównujesz jakość odsłuchu Mi Note z innymi telefonami, niewyposażonymi w układ audio, proponuję pomijać te opisy w recenzjach. Po co narażać się na... napiszę delikatnie - uwagi...

• Like 2

Stwierdzenie, że to najlepsze xiaomi też (przynajmniej dla mnie) jest przesadne/kontrowersyjne. Sam wspomniałeś, że Mi5 ma nieco szybszy czytnik (no i z przodu), a w kwestii aparatu - brak jakiejkolwiek stabilizacji obrazu jest według mnie bardzo dużym minusem (w szczególności jeśli chodzi o filmy. Aż doceniam jeszcze bardziej OIS w swoim Mi5.
Poza tym w porządku, dziękuję za recenzje.

Napisane z Xiaomi Mi5

• Like 1

• 4 weeks later...

Daniel - redmi note 3 pro tez nie ma niczego najllepszego, ale jest rozchwytywany. Uwazam, ze mi5s plus jest takim "drozszym" redmi note 3 pro - nie powala, ale jest bardzo dobry. Choc teraz wyszedl op 3 t i chyba niestety, ale pozamiatane.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...