mrosi

Xiaomi Mi Note 2. To jeszcze nie koniec...

Recommended Posts

Jak się okazuje, Mi Note 2 nie zakończył serii ciekawych premier urządzeń ze stajni Xiaomi. Jak donosi organizacja TENAA, 11 listopada ma zostać zaprezentowana kolejna odsłona flagowego phabletu Chińczyków. Ma nim być Mi Note 2 z płaskim ekranem:

http://www.tablety.pl/android/2016-11-08/xiaomi-mi-note-2-nowa-wersja/

Nie wiadomo jak będzie wyglądać specyfikacja, choć tu dużych zmian nie należy raczej oczekiwać. Zmieniona (prawie) na pewno będzie cena. Z racji mniej kosztownego w produkcji ekranu, w porównaniu do "podstawowego" modelu, będzie ona zapewne korzystniejsza dla nas, czyli niższa.

• Like 1

Byłoby miło. Coś bardziej klasycznego. Na pewno spodoba się przeciwnikom tego, mówiąc wprost, zerżniętego od samsunga rozwiązania.

Mi osobiście zakrzywiony ekran się podoba, jednak na pewno jest droższy :-P.

Edited by XiaoRén

No i bardzo dobrze jeżeli tak zrobią :) Nie jestem zwolennikiem zakrzywionych ekranów. Wolę ekrany płaskie.

12 godzin temu, XiaoRén napisał:

Byłoby miło. Coś bardziej klasycznego. Na pewno spodoba się przeciwnikom tego, mówiąc wprost, zerżniętego od samsunga rozwiązania.

Mi osobiście zakrzywiony ekran się podoba, jednak na pewno jest droższy :-P.

Nie dość, że droższy to jeszcze ciężko dopatrzeć się jakichś praktycznych zastosowań takiego ekranu dla przeciętnego użytkownika.

Zakrzywiony, płaski, wklęsły... Mi to obojętne, wolałbym, aby w końcu dopracowali soft kamery. Bo niestety nie powala tu MN2 :(

32 minuty temu, latet napisał:

Bo niestety nie powala tu MN2 :(

U Xiaomi niestety tu nic nie powala (chyba że xiaoyi). No ale być może nadejdzie kiedyś taki moment kiedy Xiaomi nauczy się robić dobry soft aparatu.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.