piotr.geekbuying

Mówiłem, że załatwię? Geekbuying (był) BEZ VAT

Recommended Posts

Mi właśnie przyszedł Redmi 3S a na paczce pisze że to sportowa kamera :) a dostarczyło tak jak od Goldweya DPD :)

aaa.png

Edited by ajgor

Paczka odebrana. Zamówienie z 18.11.2016.  Od momentu zamówienia wyszło 14 dni roboczych więc został duży zapas. VAT nie został naliczony. 

Jeśli chodzi o mnie to mogę w 100% polecić sklep.

piotr.geekbuying Dzięki za pomoc w ogarnieciu tematu.

Edited by CzechuXX

Wbrew wszystkim płaczącym, szukającym oszustwa i wietrzącym międzynarodowy spisek -> telefon przyszedł. Zamówiony 11.11, Redmi 3S 3/32 International, na paczce repaired phone o wartości 45, oczywiście BEZ VAT! Własnie się aktualizuje do MIUI8.

Ja generalnie polecam - nie płakałem, nie dramatyzowałem że tracking nie działa - czekałem i się doczekałem.

Dzięki @piotr.geekbuying za cynk, odezwij się na PW, chętnie postawię piwo za pomoc :)

• Like 3

4 godziny temu, tom.k napisał:

Mi5. Nie przyjmuje nic w żaden sposób, jedynie się udało najnowszy chiński przez mi PC suite wrzucić ale on jest nowszy niz Global i bez odblokowania bootloadera się nie obejdzie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

3 godziny temu, marjanoos napisał:

Potwierdzam otrzymanie dwóch paczek bez VATu. Zamówione Mi5 3/32 czarny i biały. W czarnym syfmiui 7.2.8.0.0, białego nie odpalałem.

W moich też z jakiś crap jest - lepiej poczekać na kod.

2 godziny temu, MarcinSzq napisał:

@piotr.geekbuying czy wiadomo, czy usługa wysyłki bez vat będzie ponownie dostępna?

Rozmowy trwają, będzie dobrze :) 

Już jutro mała niespodzianka/konkurs na moim profilu na fejsiku, zapraszam! :)  Do wygrania oczywiście kupony.

• Like 1

Przyszedl dzis Mi5, zamowiony 11.11... Odblokowalem boot, wrzucilem globala, super su i przenioslem dane z RN3... zajefajna sprawa bo przeniosly sie nawet hasla i inne ustawienia progsow.

Z bootem troche problemow mialem, poszlo dopiero po aktywacji karsy sim na mi5 i zalogowaniu przez nr tel. Po mailu nie ruszalo w ogole, wywalalo, ze konta roznia sie.

Witam,

również dziś otrzymałem swoją paczkę z mi5, oczywiście bez VAT-u. Zamawiany 12.11.2016. Na paczce napisane że wartość 45$ i po naprawie. Mam pytanie odnośnie samego opakowania telefonu. Zamawiając z aliexpress Redmi 3s miałem folie na pudełku na tej natomiast jej nie było. Mieliście podobnie? 

Pozdrawiam

4 minuty temu, B4R napisał:

Witam,

również dziś otrzymałem swoją paczkę z mi5, oczywiście bez VAT-u. Zamawiany 12.11.2016. Na paczce napisane że wartość 45$ i po naprawie. Mam pytanie odnośnie samego opakowania telefonu. Zamawiając z aliexpress Redmi 3s miałem folie na pudełku na tej natomiast jej nie było. Mieliście podobnie? 

Pozdrawiam

Mój Redmi 3s miał pudełko w folii.

9 minut temu, B4R napisał:

Witam,

Pozdrawiam

Jak bez folii to pewnie rozpakowali żeby sflashować i masz jakieś syfmiui wgrane. Tak było z moim Redmi 4. 

Bawłem się, że może faktycznie dostałem jakiś refubrished albo coś. No nic, lecę teraz zgłębiać tajniki flashowania i wezmę się do roboty asap. Dzięki :)

Rozmowy trwają, będzie dobrze default_smile.png 

Już jutro mała niespodzianka/konkurs na moim profilu na fejsiku, zapraszam! default_smile.png  Do wygrania oczywiście kupony.

Poszło bez kodu przez deep flash. Ale gimnastyka była niestety.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

No to unlock bl albo zrob sobie trik z Deep Flash cable. Tylko to nie jest takie proste bardzo a samo flashowanie pół godziny trwało.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to unlock bl albo zrob sobie trik z Deep Flash cable. Tylko to nie jest takie proste bardzo a samo flashowanie pół godziny trwało.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właśnie przyszedł mój Mi5 z geekbuying. 

Zamówiony 25.11

Odebrany przez DHL 07.12

Dotarł 09.12

Typ przesyłki: DHL bez ubezpieczenia od VAT. Na przesyłce jedynie info "Sample cellphone", brak info o cenie telefonu.  

Opłata celna: 86 zł

11.11 zamówiłem Redmi Note 3 pro – dotarł do mnie 9 grudnia. Oczywiście bez VAT. Nie licząc wgranego syf-MIUI, to wszystko OK. Miał odblokowany BL (ale na wszelki wypadek zablokowałem go ponownie).

11.11 zamówiłem też Mi Max-a – on wciąż nie został wysłany (status "processing..."). w tym przypadku moja cierpliwość zaczyna się kończyć. Na maile nie odpowiadają.

• Like 1

Witam. Większego gówna niż geekbuying jeszcze nie spotkałem. Telefon zamówiony 12 listopada. Wysyłka niby 7-15 dni. Podobno tax included xD Na maile odpisywać nie lubią. W sumie sytuacja byłaby mniej irytująca gdyby nie kłamali z tym czasem dostawy. Mój obecny telefon się sypie i już bym zdążył z 3 razy inny telefon kupić a tak nie wiem czy czekać czy anulować zamówienie.

chronopost.png

Witam. Osobiście nie przeszkadza mi dłuższe czekanie na telefon bo ceny są bezkonkurencyjne, czy poza długim czasem oczekiwania są jakieś inne problemy, które może teraz napotkaliście? Jeśli będzie wysyłka 100% bez vat to zamawiam od razu :) 

1 minutę temu, Sound53 napisał:

Witam. Osobiście nie przeszkadza mi dłuższe czekanie na telefon bo ceny są bezkonkurencyjne, czy poza długim czasem oczekiwania są jakieś inne problemy, które może teraz napotkaliście? Jeśli będzie wysyłka 100% bez vat to zamawiam od razu :) 

Inny problem - wgrywają syf-MIUI. No, ale dla świadomego użytkownika to w sumie nie jest żaden problem, a przy tym to jest, niestety, powszechna praktyka wielu sprzedawców.

• Like 1

NP tym ze masz miui7 i nie znajduje update, ze nie da sie wybrac kraju PL a jak wybierzesz jezyk PL to w ustawieniach widzisz ze jest chinski wybrany. Jak chcesz zrobic reczny update to ciagle jakis blad i bez kombinacji niestety jestes na jakims kulawym sofcie.

5 godzin temu, mathow napisał:

A czym charakteryzuje się syf MIUI?

Przede wszystkim tym, że nikt do końca nie wie, czym. Tzn. moze tam być malware, szpiegi i bóg wie co jeszcze. Poza tym - zwykle (nie zawsze) z tymi syf-systemami są rózne dziwaczne problemy. Np. znajoma miała taki syf-MIUI i SMS-y potrafiły do niej nie dochodzić albo dochodzić z opóźnieniem kilkunastu godzin. Albo telefon niedotykany (leżący na stole) potrafił sam sobie do kogoś (z listy adresowej) zadzwonić. Jak ktoś odebrał, to mógł sobie słuchać, jak sobie gadasz sam do siebie ;)

Taka jednak fundamentalna różnica, to że syf-MIUI nie ma żadnych aktualizacji.

Reasumując: w ogóle nie ma o  czym dyskutować. Syf-MIUI = absolutna konieczność zainstalowania normalnej wersji.

Do mnie wysłali informacje, że jak zapłacę VAT to mi oddadzą, więc chyba cos znów jest na rzeczy, że się boją o vat

Edited by gmo88
Błąd

W piątek dostałem informację na trackingu, że wysłany został SMS bądź email, ja nic nie dostałem, więc zapytałem na FB chronopostu i dostałem dziś odpowiedź...

zaraz piszę do geekbuying, bo już mija miesiąc od zamówienia i do jutra (22 dni robocze) raczej nie dostane telefonu

ofc ten mail nie jest mój...

2016-12-12_11h24_30.png

2016-12-12_11h26_02.png

Witam
Złożyłem zamówienie 14.11 na  Redmi 4 Pro z uwzględnieniem przesyłki: EU Priority Mail - Tax included.
Długo nie było żadnych wiadomości, więc po moim zapytaniu dostałem informację, że nie mają na stanach i czekają na przesyłkę. Myślę sobie OK. Trudno.

W kolejnych dniach przychodzi informacja, że już je mają, ale mają problem z tą opcją wysyłki. Pozostaje mi opcja DHL lub Singapurowska poczta (do wyboru). Wybrałem Singapur bo ciśnienia wielkiego nie mam, aczkolwiek chętnie bym go już miał w ręce.

Po czym dostaje znów maila, że uporali się z przesyłką i wyślą jednak pierwotnie zamawianą czyli EU Priority Mail. Upływają kolejne dni, wysyłam zapytania i dowiaduje się, że nie mają na stanach i czekają...

Stan na dziś: Payment Confirmed

Zaczynam być nerwowy...

Edited by Paulo300

3 godziny temu, Paulo300 napisał:

Witam
Złożyłem zamówienie 14.11 na  Redmi 4 Pro z uwzględnieniem przesyłki: EU Priority Mail - Tax included.
Długo nie było żadnych wiadomości, więc po moim zapytaniu dostałem informację, że nie mają na stanach i czekają na przesyłkę. Myślę sobie OK. Trudno.

W kolejnych dniach przychodzi informacja, że już je mają, ale mają problem z tą opcją wysyłki. Pozostaje mi opcja DHL lub Singapurowska poczta (do wyboru). Wybrałem Singapur bo ciśnienia wielkiego nie mam, aczkolwiek chętnie bym go już miał w ręce.

Po czym dostaje znów maila, że uporali się z przesyłką i wyślą jednak pierwotnie zamawianą czyli EU Priority Mail. Upływają kolejne dni, wysyłam zapytania i dowiaduje się, że nie mają na stanach i czekają...

Stan na dziś: Payment Confirmed

Zaczynam być nerwowy...

No, to i tak masz ciut lepiej niż ja ;) Bo ja zamówiłlem o 3 dni wcześniej (11.11), a na moje maile odpowiedzieli tylko raz, że "wyślą next week" - to ponad 3 tyg. temu. Tel. nadal "Payment Confirmed" - czyli na bank niewysłany. (Mi Max). Na maile nie odpowiadają.

Taką dostałem odpowiedź:

Hi  dear,
This is the customer service representative of geekbuying. 
Thanks for your order .
we are glad to tell you that your package has reached your country .
please contact your local custom  to clear the customs and sign for your package. 
otherwise it's on your own charge to pay all the cost if your package is returned or destroyed.
if you have any questions, please feel free to contact us. 
hope you can understand, and thanks for your cooperation.
When you receive the package ,please inform  us ,thanks again.
have a nice day!
sincerely,

sweety

Tracking podaje, że jest dalej we Francji. Tracking kłamie czy te pajace myślą, że zapłace za nich vat(Eu airmail tax included niby było)?