Skocz do zawartości

Mówiłem, że załatwię? Geekbuying (był) BEZ VAT


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy po rezygnacji z zakupu poprzez zwrot na paypal, otrzymam pieniądze w pełnej kwocie bez prowizji na kartę walutową podpiętą do Paypal, czy będę musiał robić jakiś dodatkowy przelew z paypal na kartę (płaciłem w sklepie kartą poprzez paypal)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, toruogiwara napisał:

Zamawiałem RM4 z SF Express. Jestem już po "Arrived at Depot". Dziś pojawiło się " Inbound linehaul scan" - co to oznacza?

Problem w tym, że dziś mija 8 dzień roboczy od wysłania.

Wydaje mi się że oznacza to że jest już w Francji i za kilka dni ją opuści. 

Ja osobiście jestem zadowolony z tego sklepu. Paczka bez Vat i w miarę szybko, zamówiłem 16 otrzymałem 30.  

Mk5ENHm.png

j3nPPfY.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2016 o 23:43, ponyyou napisał:

Wydaje mi się że oznacza to że jest już w Francji i za kilka dni ją opuści. 

Ja osobiście jestem zadowolony z tego sklepu. Paczka bez Vat i w miarę szybko, zamówiłem 16 otrzymałem 30. 

To oznaczało tyle, że paczka trafiła chwilę później do DPD i wieczorem była wielka synkowa radość z nowego telefonu :-)

Natomiast dostarczone z telefonem szkło ochronne jest lipne:

- przyszło nadkruszone

- nie przykleiło się na brzegach

- jest źle wycięte

To będę reklamował. Poza tym jestem BARDZO bardzo zadowolony zwłaszcza, że potwierdził się brak doliczania VAT.

Edytowane przez toruogiwara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr.geekbuying

W końcu, po 3 tygodniach czekania sie odezwali - ale nie sa to dobre informacje, wręcz to są jakieś jaja.
" Dear friend 
We are so happy to inform you that the ..item .373908 XIAOMI Redmi 4 Pro..(SZ 212541 HK 213324)... are in stock now, but the thing is they are in our HK warehouse where SF express service is unavailable cause SF only have the mainland shipping service. And we cannot make those stock from HK to SZ because of the strict custom policy. So we are wondering if you can accept switching the warehouse for you but change to DHL(may have tax) or Singapore post( No tax but not fast) ? BTW, we will refund you the shipping charge if you are agree to change to Singapore post shipping service.
"

Powiedz mi, jestes w stanie potwierdzić, że wybierając Singapore Post faktycznie nie będę płacił VAT na 100% tak jak pisze chinol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, albert107 napisał:

@piotr.geekbuying

W końcu, po 3 tygodniach czekania sie odezwali - ale nie sa to dobre informacje, wręcz to są jakieś jaja.
" Dear friend 
We are so happy to inform you that the ..item .373908 XIAOMI Redmi 4 Pro..(SZ 212541 HK 213324)... are in stock now, but the thing is they are in our HK warehouse where SF express service is unavailable cause SF only have the mainland shipping service. And we cannot make those stock from HK to SZ because of the strict custom policy. So we are wondering if you can accept switching the warehouse for you but change to DHL(may have tax) or Singapore post( No tax but not fast) ? BTW, we will refund you the shipping charge if you are agree to change to Singapore post shipping service.
"

Powiedz mi, jestes w stanie potwierdzić, że wybierając Singapore Post faktycznie nie będę płacił VAT na 100% tak jak pisze chinol?

Też mi to wysłali i powiedziałem by mi zamówienie anulowali... Kupiłem tam, bo mieli opcję bez Vatu. A wczoraj zamówiłem na ibuygou ten sam telefon, z tym, że z 2 letnią realną gwarancją i to w Polsce. Z wysyłką dpd (do 8 dni roboczych) i ubezpieczeniem od podatków zapłaciłem 790zł (50zł więcej niż na geekbuing).

Co do tego Singapore post, to nie wiadomo. Zawsze jest cień szansy, że naliczą podatki... W zależności od Twojego szczęścia... Ale patrz też na czas dostarczenia :) nie wiadomo kiedy oni to wyślą, a masz jeszcze do 30 dni roboczych na poczcie... Raczej tego telefonu w tym roku nie będziesz miał, :) jak kupisz w geekbuing

 

Edytowane przez kyniu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, albert107 napisał:

" Dear friend 

We are so happy to inform you that the ..item .373908 XIAOMI Redmi 4 Pro..(SZ 212541 HK 213324)... are in stock now, but the thing is they are in our HK warehouse where SF express service is unavailable cause SF only have the mainland shipping service. And we cannot make those stock from HK to SZ because of the strict custom policy. So we are wondering if you can accept switching the warehouse for you but change to DHL(may have tax) or Singapore post( No tax but not fast) ? BTW, we will refund you the shipping charge if you are agree to change to Singapore post shipping service.
"

Powiedz mi, jestes w stanie potwierdzić, że wybierając Singapore Post faktycznie nie będę płacił VAT na 100% tak jak pisze chinol?

Też dostałem dziś, takiego maila,

Czy ktoś wie, jaką kwotę deklaruje geekbuying na przesyłce?

Edytowane przez maxtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maxtv napisał:

Też dostałem dziś, takiego maila,

Czy ktoś wie, jaką kwotę deklaruje geekbuying na przesyłce?

ja z nimi pisałem na czacie to mówili, że mogą dać małą... Ale już wolałem podziękować... Bo zawsze jest szansa, że będziesz musiał odpisać kurierowi za ile to kupiłeś itp. Tak ktoś miał tutaj na forum coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, albert107 napisał:

@piotr.geekbuying

W końcu, po 3 tygodniach czekania sie odezwali - ale nie sa to dobre informacje, wręcz to są jakieś jaja.
" Dear friend 
We are so happy to inform you that the ..item .373908 XIAOMI Redmi 4 Pro..(SZ 212541 HK 213324)... are in stock now, but the thing is they are in our HK warehouse where SF express service is unavailable cause SF only have the mainland shipping service. And we cannot make those stock from HK to SZ because of the strict custom policy. So we are wondering if you can accept switching the warehouse for you but change to DHL(may have tax) or Singapore post( No tax but not fast) ? BTW, we will refund you the shipping charge if you are agree to change to Singapore post shipping service.
"

Powiedz mi, jestes w stanie potwierdzić, że wybierając Singapore Post faktycznie nie będę płacił VAT na 100% tak jak pisze chinol?

Nie. To się nazywa koloryzowanie. :) VAT licz zawsze.

Anuluj zamówienie, wystąp o zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś przedwczoraj dostałem juz kolejny trzeci numer przesyłki a status jej :

Wednesday 11/30/2016
02:24 PM

Outbound linehaul scan
Comment : Departure to the finale destination
Wednesday 11/23/2016
01:07 PM
Chronopost France
Inbound linehaul scan
Scan location : TETHYS
Edytowane przez ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem obiektywnie tak, jest to beznadzieja totalna opórcz dobrej ceny nic wiecej a jeszcze nie wiadomo jak z vatem,  piszą 5-8 dni czy coś takiego to jakim cudem kupilem 11.11 wysłali chyba (niby wysłali oczywiscie) 16 a jest 04/12 i nadal nie mam telefonu pisze mi ze jest w jakiejs francji czy coś, porazka to w końcu 5-8 dni czy 30+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Mi5 15.11 i dziś tracking pokazał ze weszło na WER Warszawa. Tylko ja zamawiałem wysyłkę Registered Airmail bo nie było już opcji bez Vatu. Zobaczymy ile teraz im zajmie ogarnięcie tego i czy VAT dowala...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł do mnie telefon, niby wszystko ok, ale zastanawiam się jak odróżnić Redmi Note 3 od Redmi Note 3 Pro. Zamówiłem ten drugi, ale nigdzie na opakowaniu nie widzę dopisku "pro".

P.S. Koledzy z Chin chyba zapomnieli dodać do paczki szkła hartowanego za które zapłaciłem (no chyba, że ta tandetna naklejka przyklejona do ekranu jest tym właśnie szkłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lobas napisał:

Dzisiaj doszedł do mnie telefon, niby wszystko ok, ale zastanawiam się jak odróżnić Redmi Note 3 od Redmi Note 3 Pro. Zamówiłem ten drugi, ale nigdzie na opakowaniu nie widzę dopisku "pro".

P.S. Koledzy z Chin chyba zapomnieli dodać do paczki szkła hartowanego za które zapłaciłem (no chyba, że ta tandetna naklejka przyklejona do ekranu jest tym właśnie szkłem)

wersja PRO ma slot na kartę pamięci, a "niePro" nie odbługuje kart mikroSD. Możesz jeszcze obczaić nr modelu telefonu na opakowaniu... np wersja Kate ma nr 2015161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...