Skocz do zawartości

Mówiłem, że załatwię? Geekbuying (był) BEZ VAT


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem Redmi Note 4 64GB z Global Miui 8.
Mam konto walutowe podpięte pod PayPal, więc kosztował mnie 179.99$ po kursie 3.88zl (dolce kupiłem jakiś miesiąc temu). Oczywiście wybrałem wysyłkę EU za 0$ i zaznaczyłem ten tajemniczy Dropshipping.
Jeszcze raz wielkie dzięki!

Wysłałem z telefonu Xiaomi Redmi 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, latet napisał:

Kurcze, szkoda że wcześniej nie napisałeś. Jeśli po zmianie waluty w sklepie na PLN rzeczywiście płaci się tyle w zł ile tam wyskoczy, to jest to kurs niemal taki jak średni kurs NBP.

Najdrożej wychodzi, jak się płaci PlayPalem w dolarach z kasy na Paypalu (w zł) – bez żadnej karty powiązanej. Nieco mniej, gdy płaci się kartą, ale PayPal robi przewalutowanie. Jeszcze mniej, gdy się zmusi Paypala do obciążenia polskiej karty kwotą w dolarach. I to może być już zblizone to tego sposobu, który opisałeś (pewność będę miał, jak mi bank przewalutuje dzisiejsze transakcje w poniedziałek – taraz sobie zanotuję ile było tą metodą).

Mnie dzisiaj wyszło za MI5s plus 1376 zł czyli około 4,03 za dolara. Oczywiście przy domyślnej walucie PLN w sklepie i paypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ktoś się orientuje ile będzie w rzeczywistości na wysyłka EU trwała? 7-15 business days to od 1,5-3 tygodnie :( Trochę długo...

 

Jak to jest w ogolę realizowane? Najpierw zbiorcza paczka do EU, i późnij przepakowanie towaru i wysłanie go do poszczególnych klientów, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rafmik napisał:

Hmm, ktoś się orientuje ile będzie w rzeczywistości na wysyłka EU trwała? 7-15 business days to od 1,5-3 tygodnie :( Trochę długo...

 

Jak to jest w ogolę realizowane? Najpierw zbiorcza paczka do EU, i późnij przepakowanie towaru i wysłanie go do poszczególnych klientów, czy jak?

trzeba przetrzeć szlak. Jak pójdzie gładko to 15.12 wychaczę mi mix a kolega Piotr dostanie mega rekomendację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupione :) Zobaczymy jak będzie :)

Jak faktycznie pójdzie bez VAT i dosyć szybko przyjedzie do mnie to będzie SUPERRR

 

Redmi 3S International 3GB z tą wysyłką EU (Tax Included) i ubezpieczeniem za 537 zł :D

 

Edytowane przez rafmik
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafmik napisał:

Dobra, kupione :) Zobaczymy jak będzie :)

Jak faktycznie pójdzie bez VAT i dosyć szybko przyjedzie do mnie to będzie SUPERRR

 

Redmi 3S International 3GB z tą wysyłką EU (Tax Included) i ubezpieczeniem za 537 zł :D

 

Cieszę się Twoim Szczęściem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamis086 napisał:

f*ck nie mam jak kupić, żadnych paypal, kart kredytowych, debetowych itp a przelewy24 niestety nie ma. Jakiś inny pomysł ? Ktoś chętny zamówić :D

Załóż Paypala, załaduj jego konto zwykłym przelewem lub ekspresowym (coś ala przelewy24).

Albo załóż konto w banku :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bohyn napisał:

Kiedy opcja bezvatowej wysylki bedzie dla mi4c?

Dla Ciebie z miejsca.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi4C-5-0inch-Android-5-1-2GB-16GB-Smartphone-4G-FDD-LTE-64-bit-Snapdragon-808-Hexa-Core-1-8GHz-13-0MP-5-0MP-USB-Type-C-Edge-Tap---White-354226.html

 

Dodaj do koszyka, przejdź do Checkoutu

2 minuty temu, kamis086 napisał:

f*ck nie mam jak kupić, żadnych paypal, kart kredytowych, debetowych itp a przelewy24 niestety nie ma. Jakiś inny pomysł ? Ktoś chętny zamówić :D

Jak Ci powiem ile mi poszło w import... :x 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

CZAISZ? "MI" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adrian.nowakowski napisał:

Jeśli przez dpd może odzie to wszystko identycznie jak u goldwaya ,
 

Jak idzie przez DPD to czemu jest tak tanio (niecałe 6 zł za wysyłkę)? Geekbuying dopłaca? Przy takich cenach w sklepie?

6 zł to taniej niż list polecony w PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, adrian.nowakowski napisał:

A jeszcze jedno,na stronie mobilnej, czas do końca promocji to 16 godzin teraz a na wersji komputerowej 9 ,skąd taka rozbieżność?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Różnica między utc+1 i utc+8. :D

Hot wątek, mrrr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wy mówicie o tej stronie  ?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi5-5-2inch-FHD-Android-6-0-OS-4GB-64GB-4G-LTE-Smartphone-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-820-Quad-Core-Type-C---Black-363115.html

Do tego:

EU Priority Mail - Tax included (7-15 Business Days) PLN 1.09 YES

 

Ktoś stamtąd coś kupił ? i doszło bynajmniej nie puste pudełko ?

Skąd takie ceny ?!?

Wg mnie to wielka ściema.

Za 1zł to ja nie wyśle zwyklej pocztówki do sąsiadki blok obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamilo92 napisał:

Panowie, czy wy mówicie o tej stronie  ?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi5-5-2inch-FHD-Android-6-0-OS-4GB-64GB-4G-LTE-Smartphone-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-820-Quad-Core-Type-C---Black-363115.html

Do tego:

EU Priority Mail - Tax included (7-15 Business Days) PLN 1.09 YES

Ktoś stamtąd coś kupił ? i doszło bynajmniej nie puste pudełko ?

Skąd takie ceny ?!?

Wg mnie to wielka ściema.

Nie przesadzasz trochę?

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafmik napisał:

Jak idzie przez DPD to czemu jest tak tanio (niecałe 6 zł za wysyłkę)? Geekbuying dopłaca? Przy takich cenach w sklepie?

6 zł to taniej niż list polecony w PL ;)

Nie wiem czy wiecie, ale Chiny mają rządowy program dopłacania do wysyłek z ich kraju :D Nie pamiętam dokładnie szczegółów tego programu, chodziło bodajże o zwiększenie konkurencyjności. Jak widać nie mają co z pieniędzmi robić :) Stąd też np. darmowe wysyłki z Chin produktów, które potrafią kosztować < 1$. Cena towaru + paczki + zarobku sprzedawcy (!) + obsługi + transportu przez pół świata niższa niż u nas cena koperty, nie zastanawiało to Was nigdy?

51 minut temu, kamilo92 napisał:

Panowie, czy wy mówicie o tej stronie  ?

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi5-5-2inch-FHD-Android-6-0-OS-4GB-64GB-4G-LTE-Smartphone-64-Bit-Qualcomm-Snapdragon-820-Quad-Core-Type-C---Black-363115.html

Do tego:

EU Priority Mail - Tax included (7-15 Business Days) PLN 1.09 YES

 

Ktoś stamtąd coś kupił ? i doszło bynajmniej nie puste pudełko ?

Skąd takie ceny ?!?

Wg mnie to wielka ściema.

Za 1zł to ja nie wyśle zwyklej pocztówki do sąsiadki blok obok.

Nikt Ci nie każe kupować. Jeśli masz swoje zdanie, nikt Cię nie będzie przekonywał, że jest inaczej. A teraz wracamy do kontyunowania wielkiego spisku i wraz z kilkudziesięcioma osobami z forum będziemy nadal wypisywać propagandowe śćiemy na forum, żeby nabrać kilka osób na parę $ :D:D:D

 

Dobra, bez szydery - kolego @kamilo92 - czy tak trudno jest Ci przejrzeć forum i poszukać informacji nt. tego sklepu, zanim zaczniesz z góry oceniać? 

Edytowane przez bartaspoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marcuso86 napisał:

Czy coś sie zmieniło w kwesti gwarancji w tym sklepie?

A jak było przed zmianą, o którą pytasz? Znaczy - co Cię niepokoi?

15 minut temu, adrian.nowakowski napisał:

Wiecie dlaczego zniknęła opcja tej nowej wysyłki ?
 

O, faktycznie zniknęła – sprawdziłem w dokładnie tej samej ofercie, w której wczoraj z niej skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...