Skocz do zawartości

Mówiłem, że załatwię? Geekbuying (był) BEZ VAT


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Istotny update: LINK

____

Siema mordeczki,

Jak wiecie, a wiecie na pewno - Geekbuying na sporą część produktów ma jedne z najniższych cen na rynku. Jedyną barierą, która stawała pomiędzy rodakami a zakupami stamtąd było ryzyku poniesienia opłaty dodatkowej w postaci 23% VAT. Odkąd zostałem przyjacielem sklepu sporo osób do mnie pisze w tej kwestii - jak się uchronić od VATu, a ja, prywatnie, polecałem popularny sklep, gdzie VATu można uniknąć za opłatą zwykle 20$. :D  Od teraz nie musicie się o to martwić, bowiem... mamy to :D 

 

OD DZIŚ MOŻNA ZAMAWIAĆ CZĘŚĆ PRODUKTÓW Z WYSYŁKĄ BEZ VAT. 

CO WIĘCEJ, ZGADNIJCIE ILE KOSZTUJE WAS TAKA USŁUGA? :D 

 

8lqdXu3.png

 

Cytując klasyka: Nikomu nie pozwolimy pobić naszych cen. Dla porównania...

2dbECno.png

 

Strona jeszcze nie jest zaktualizowana, wysyłki pojawiają się po przejściu do Checkout'u! :) Idźcie i głoście radosną nowinę. 

____________________

PS. Czy komuś przeszkadzałoby, gdybym wrzucał linki do produktów wzbogacone o ref? Kierowniczka się zdziwiła, że tego nie robię (od roku odkąd tu siedzę...), a fakt faktem kilka groszy może się uzbiera na Święta. Dajcie znać, bo uważam, że wklejanie refów i nie informowanie o tym jest po prostu nie fair.  :) 

PS2. Wpadajcie na fejsika! https://www.facebook.com/geekbuyingpl/

Edytowane przez piotr.geekbuying
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Rozumiem, że działanie tego "Insurance" działa na takiej samej zasadzie jak na IBG?

Nie. Po prostu nie ma VATu. Żadnych zabaw w zwroty kasy. Na dniach rozwinę temat i listę produktów :D 

1 godzinę temu, Niejeden z nas napisał:

Czy ta usługa będzie dostępna dla wszystkich produktów?

Obecnie w planach jest tylko dla produktów z magazynu HK. Później oferta będzie rozszerzona. :) 

12 minut temu, Bohyn napisał:

EU Priority mail jest ta opcja bez VATu?

EU, SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nezumi napisał:

Uczciwą opcją byłoby podawanie 2 linków, 1 ref, 2 zwykły, ludzie by sami zdecydowali, czy chcą wchodzić w refy i Ci pomagać, czy nie. Przynajmniej mi wydaje się to uczciwe :P.

Rozumiem, że działanie tego "Insurance" działa na takiej samej zasadzie jak na IBG?

Oj tam czepiasz się :P Poświęca czas, nie ukrywa że ma z tego zysk, dużo się udziela, jeszcze kilka miesięcy i załatwi że GB będzie miało serwis w Polsce :D Wolę takich ludzi wspierać niż hieny z Allegro 

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krzysztof95 napisał:

Tak jak pisałem - oferta wkracza dopiero dzisiaj, produkty będą stale dodawane do listy SF I EU Express, a ja postaram się na dniach zrobić jakąś listę popularnych itemków.

_____

uRzsYt0.jpg

No helooooł. 

____

@wojtekmarchewka, dziękuję <3

http://m.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-5-5inch-FHD-2-5D-Arc-Screen-MIUI-8-4G-LTE-Smartphone-Helio-X20-MT6797-Deca-Core-3GB-RAM-64GB-ROM-13-0MP-Touch-ID-4100mAh-Metal-Body---Silver-371576.html

Wybacz że bez formatki, smartfon :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotr.geekbuying napisał:

Tak jak pisałem - oferta wkracza dopiero dzisiaj, produkty będą stale dodawane do listy SF I EU Express, a ja postaram się na dniach zrobić jakąś listę popularnych itemków.

_____

uRzsYt0.jpg

No helooooł. 

____

@wojtekmarchewka, dziękuję <3

Powiedz im jeszcze aby szybciej uwijali się z wysyłką, bo to u nich najbardziej kuleje :D A  Polak nie lubi czekać ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piotr.geekbuying napisał:

Tak jak pisałem - oferta wkracza dopiero dzisiaj, produkty będą stale dodawane do listy SF I EU Express, a ja postaram się na dniach zrobić jakąś listę popularnych itemków.

_____

uRzsYt0.jpg

No helooooł. 

____

@wojtekmarchewka, dziękuję <3

http://m.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-5-5inch-FHD-2-5D-Arc-Screen-MIUI-8-4G-LTE-Smartphone-Helio-X20-MT6797-Deca-Core-3GB-RAM-64GB-ROM-13-0MP-Touch-ID-4100mAh-Metal-Body---Silver-371576.html

Wybacz że bez formatki, smartfon :3

Rzeczywiście, teraz też mi działa, ale nie działa na Redmi Pro tym z dzisiejszej promocji niestety :(.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

Tak jak pisałem - oferta wkracza dopiero dzisiaj, produkty będą stale dodawane do listy SF I EU Express, a ja postaram się na dniach zrobić jakąś listę popularnych itemków.

W takim razie czekamy :) Niestety, mi5s się na razie nie łapie :( 

 

 

geekbuyingmi5s.PNG

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2016 o 23:21, Brendol napisał:

Problem w tym że mi nie pokazuje się to przy żadnym produkcie, nawet RN4, które ty pokazałeś. Nawet przy checkoucie. Nawet przy HK Warehouse.

Niestety mam ten sam problem. Wczoraj przez moment widzialem tą opcje ale potem juz przy zadnym produkcie sie nie pojawial. Nawet wchodzac z bezposredniego linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2016 o 20:44, Nezumi napisał:

Uczciwą opcją byłoby podawanie 2 linków, 1 ref, 2 zwykły, ludzie by sami zdecydowali, czy chcą wchodzić w refy i Ci pomagać, czy nie. Przynajmniej mi wydaje się to uczciwe :P.

Rozumiem, że działanie tego "Insurance" działa na takiej samej zasadzie jak na IBG?

Jakie to polskie jest. Chłopak załatwić i jeszcze mu sugerujesz ,że nie jest uczciwy! Bo daje linka z Harefem! Pisał maile, pomagał po to abyś TY i inni mogli zapłącić taniej a ty go jeszcze od nieuczciwych wyzywasz czyli od złodziei. Co Ci przeszkadza ten link polecający? To google jest uczciwe bo każdy link z wyszukiwarki google ma haref ale ten chłopak już nie! Jak w tym kawale "ich nie trzeba pilnować - oni się sami ściagają" Powinnaś przykleić jego post na górze bo jemu chodzi o to aby było taniej dla innych i się pochwalił tym na forum a nie zatrzymał to dla siebie. Zabijasz inicjatywę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zinger napisał:

Jakie to polskie jest. Chłopak załatwić i jeszcze mu sugerujesz ,że nie jest uczciwy! Bo daje linka z Harefem! Pisał maile, pomagał po to abyś TY i inni mogli zapłącić taniej a ty go jeszcze od nieuczciwych wyzywasz czyli od złodziei. Co Ci przeszkadza ten link polecający? To google jest uczciwe bo każdy link z wyszukiwarki google ma haref ale ten chłopak już nie! Jak w tym kawale "ich nie trzeba pilnować - oni się sami ściagają" Powinnaś przykleić jego post na górze bo jemu chodzi o to aby było taniej dla innych i się pochwalił tym na forum a nie zatrzymał to dla siebie. Zabijasz inicjatywę. 

Co to za oburzenie? Podchodzę do sprawy obiektywnie, chcesz klikać? Klikaj, ale nie zmuszaj do tego innych. Podaj mi, gdzie ja go nazwałem nieuczciwym, czy też złodziejem, dawaj cytat, czekam! Podaj, gdzie pisałem, że Google jest uczciwe! Czekam na cytaty Panie "Gównoburza" :D. No i dziękuje za rozbawienie mnie, chociaż troszku śmiechu w ten ponury dzień :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uczciwą opcją byłoby podawanie 2 linków, 1 ref, 2 zwykły, ludzie by sami zdecydowali, czy chcą wchodzić w refy i Ci pomagać, czy nie. Przynajmniej mi wydaje się to uczciwe :P."

Sugerujesz, że jest NIEUCZCIWE to co robi!

Jak MUSI KLIKAĆ? On kogoś ZMUSZA? NIKT NIE KARZE W NIC KLIKAĆ! TO NIE OBÓZ PRACY MYSZKĄ! 

I nie gównoburza tylko wkurza mnie jak ktoś w zarodku dusi inicjatywę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zinger napisał:

"Uczciwą opcją byłoby podawanie 2 linków, 1 ref, 2 zwykły, ludzie by sami zdecydowali, czy chcą wchodzić w refy i Ci pomagać, czy nie. Przynajmniej mi wydaje się to uczciwe :P."

Sugerujesz, że jest NIEUCZCIWE to co robi!

Jak MUSI KLIKAĆ? On kogoś ZMUSZA? NIKT NIE KARZE W NIC KLIKAĆ! TO NIE OBÓZ PRACY MYSZKĄ! 

I nie gównoburza tylko wkurza mnie jak ktoś w zarodku dusi inicjatywę.

Mnie wkurza, jak sobie ktoś dodaje coś, czego nie ma :). Ja sugeruje, że jest nieuczciwy? Gdzie? Pyta się, czy może zamieszczać ref-linki, jako, ze na forum ludzie są różni, zaraz byłaby wojna, że moderacja/administracja zezwala na reflinki, to oni też chcą, po czym wszędzie byłyby one używane, ukrywane. W tren sposób, dając ref-link + zwykły link obok siebie, masz wybór, ja klikne, ktoś nie kliknie i dobrze, jego sumienie, jego sprawa, ale nie zmuszajmy ludzi do klikania w coś, czego nie chcą, to nie polski rząd. Nigdzie nie ma stwierdzenia "jesteś oszustem", czy też "nieuczciwie nabierasz ludzi", niee, jest tylko, że najbardziej "uczciwą" w tym wypadku opcją, jest danie 2 linków. Gdzie się w ten sposób "dusi inicjatywę"? W którym miejscu? Dajac ludziom WYBÓR? Ludzie to nie zwierzęta, aby mówić im co maja robić, co mają klikać "bo ja wiem lepiej, co dla innych jest dobre". Także, ogarnij emocje, wypij piwerko, odpal filmik i zluzuj, bo żyłka Ci trzaśnie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz przez reflinka, to wpisujesz w przegladarke adres sklepu i szukasz sobie produktu solo. Logiczne, nie? bardziej bym sie spodziewal problemow z administracja...
takze Piotrze, jak bys podal reflinka do mi5 3/32 white, to wykorzystam, akurat lubej mikolajki chce zrobic.
tax free shipping juz dziala :)
02d1064560c93dfa9a9e13d9a014bfcd.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...