Skocz do zawartości

Mi5s Gold - $329 - $19,90 działa kupon! = $310


bartaspoz

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucili dziś Złoty Mi5s, który zazwyczaj jest o kilkadziesiąt $ droższy

https://www.ibuygou.com/p-gold-xiaomi-mi-5s-qualcomm-snapdragon-821-215ghz-3gb-ram-64gb-rom-8649.html

Do tego aktywne jest pole wpisania kuponu :) Bez żadnego kombinowania (nie wiem czy to niedopatrzenie z ich strony).

I działa kupon "RNmi5s64PIRZU", wklepcie go, nie będzie widoczny na początku i dostaniecie odpowiedź "This coupon can by applied only for" czy coś w ten deseń, ale jak już przejdziecie do wpisywania adresu dostawy i płatności to normalnie się pojaw :)

Właśnie zamówiłem mej połówce długo polowany telefon :)

Powodzenia!

 

PS. Aktualnie w HK jest coś koło godziny 23:05 więc jeśli pole do kuponu to błąd to, pewnie skapną się i poprawią dopiero za jakieś 8-10 godzin :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kinetiq napisał:

juz nie dziala

Zgadza się....ale za to działa kupon  IBY5S64GSILVER :D Ale muszą mieć tam popieprzone wszystko. Na wersję gold działa kupon, który w opisie ma Silver. Niestety ten jest mniejszy, bo "tylko" na $10.99. Ale jeśli ktoś akurat szuka tego telefonu to zawsze lepsze 10 baksów niż nic :)

 

EDIT: działa jeszcze  IBY5S128GSILVER , daje $17 zniżki, ale minimalna wartość koszyka to $400

Ładnie im się pomieszało, sprawdzam dalej i doklejam działające kupony z kwotami (działają na mi5s! Z linka powyżej!):

IBYMIMAX128,  IBYMIMAX64,  IBYMI564GDPL,  MI532WHPL    - $19.99

IBYMI564BLPL - $20.99!

MI532BLPL  - $21.99!

RNmi564wPIRZU  - $23.99 (min. wartość koszyka $348)

Pewnie jakiś błąd, ale zawsze wysyłali jeśli komuś udało się zapłacić. Pasuje jeszcze mnóstwo kodów na różne wartości, $5, $6, $9, $15, $18, $19 itd....wklepałem tylko te najabrdziej watościowe :) (chociaż parę na $21.99 też się jeszcze znalazło). Wychodzi na to, że kupony działają z każdym produktem, który ma aktywne pole wpisania kuponu, sprwadziłem RNmi564wPIRZU dla telefonu ZUK Z2 i też działa.

Edytowane przez bartaspoz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...